פדרו גלבאן

פדרו גלבאן קיבל אישור עבודה: "זאת הייתה סיטואציה קשה"

הכדורגלן הארגנטינאי שכמעט וגורש אחרי 11 שנים בארץ יוכל לחזור למגרשים. בריאיון לכאן רשת ב הוא מספר: "היינו כבר עם רגל במטוס. כל החיים שלנו פה". עורך הדין שטיפל בתיק: אנחנו בוחנים אפשרות לגבי הישארות שלו אחרי חודש מאי
ליאן וילדאו
25 בפברואר 2019
15:26

פדרו גלבאן, מלך השערים של השחקנים הזרים בכל הזמנים בישראל, קיבל היום (שני) אישור עבודה. גלבאן כבר היה מועמד לגירוש לארגנטינה וקיבל אישור ממשרד הפנים להישאר בארץ עד לחודש מאי, וכעת גם יוכל לחזור לשחק כדורגל. בריאיון לליאן וילדאו ואסתי פרז בתכנית "בחצי היום" בכאן רשת ב אמר הכדורגלן כי "זאת הייתה סיטואציה קשה מאוד, היינו כבר עם רגל במטוס. אבל עכשיו כולנו שמחים וזה הכי חשוב".

גלבאן הוסיף שאחרי יותר מעשור בארץ הוא שמח להישאר פה ואמר: "כמו שתמיד אמרתי, אנחנו מאוד שמחים פה. אחרי 11 שנים זה הבית שלנו. שני ילדים נולדו לנו בישראל והגדולים לא רוצים לחזור לארגנטינה. כל החיים שלנו פה".

עו"ד ניסים ורסנו שפעל להשגת ההיתר פירט על המצב בריאיון לכאן רשת ב: "כדי שספורטאים זרים יוכלו להגיע הקבוצה צריכה להגיש ליחידת ההיתרית בקשה להיתר העסקה. מה שקרה, זה שאחת הקבוצות לא הסדירה את חידוש ההיתר. מה שגרם בפועל שפדרו שיחק ושהה בישראל ללא רישיון עבודה. כשקבוצה אחרת גילתה זאת וניסתה לחדש את ההיתר, לא אישרו את הנושא כי לא היה רצף העסקה. הוא קיבל אישור עד לחודש מאי ואנחנו בוחנים אפשרות לגבי הישארות שלו בעתיד".