דן מרידור
צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

דן מרידור: "הכל נהיה 'שמאל', מה זה קשור? נתניהו צריך ללכת"

השר לשעבר מטעם הליכוד, התייחס לתיקי נתניהו והזהיר: "זה מאוד מסוכן - זאת לא התנהגות של ראש ממשלה". מרידור התייחס לנעשה בתקופתו בכנסת - "רבין התפטר על אישום הרבה יותר קל, היה לו מצפן מוסרי"
בחצי היום השישי
01 במרץ 2019
16:55

שר המשפטים וחבר הכנסת לשעבר מטעם הליכוד דן מרידור התייחס היום (שישי) להכרעת היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט בתיקי נתניהו. מרידור האשים כי "נתניהו משדר לציבור 'אל תקשיבו למשטרה, אל תקשיבו לחוק, אלה בכלל שמאלנים כולם'".

בריאיון בתוכניתה של ליאת רגב "בחצי היום השישי" בכאן רשת ב" הזהיר מרידור כי "זה מאוד מסוכן - זאת לא התנהגות של ראש ממשלה". לדברי השר לשעבר, על הדברים שאומר נתניהו הוא צריך לעזוב.

האזינו לריאיון המלא עם דן מרידור בכאן רשת ב

מרידור התייחס להתנהלותו של נתניהו בנושא החקירות ולתקיפת מערכת המשפט: "כשהיה כתב אישום נגד רבין הוא התפטר, על אישום הרבה יותר קל. היה לו מצפן מוסרי. הכול נהיה 'שמאל' - מה זה קשור לשמאל? הדבר הזה משדר לציבור – אל תקשיבו למשטרה".

אתמול פרסם היועץ המשפטי אביחי מנדלבליט את החלטתו בנוגע לתיקי נתניהו לפיה ראש הממשלה יועמד לדין בכפוף לשימוע בתיקי 1000 ו-2000 בגין עבירות של מרמה והפרת אמונים, ובתיק 4000 בגין עבירת שוחד. מנדלבליט כתב בהחלטתו: "פעלת, הפרת אמונים ומעלת באמון הציבור".