מהומות בגבול עזה
צילום: עבד רחים חטיב, פלאש 90

בנט תקף את המדיניות מול חמאס: "מתקפה שאין בה נפגעים לאויב היא פייק מתקפה"

יו"ר הימין החדש הבהיר כי המדיניות שלו אם יהיה שר ביטחון תהיה - "דין תושבי שדרות כדין תל אביב". בנט הבטיח כי בממשלה הבאה מפלגתו תהיה השנייה אחרי הליכוד "כדי שנכריע את חמאס"
הבוקר הזה
10 במרץ 2019
07:31

יו"ר הימין החדש השר נפתלי בנט תקף הבוקר (ראשון) את מדיניות הממשלה הנוגעת לרצועת עזה והבהיר כי אם הירי היה על תל אביב, ישראל הייתה מכריעה את חמאס כבר מזמן. "המדיניות של ישראל מול עזה כושלת כבר 20 שנה. אנחנו צריכים לעבור מהכלה להכרעה - מתקפה שאין בה נפגעים לאויב היא פייק מתקפה".

האזינו לריאיון המלא עם יו"ר הימין החדש נפתלי בנט

בנט הבהיר כי המדיניות שלו אם יהיה שר ביטחון תהיה - "דין תושבי שדרות כדין תל אביב". לדברי השר בנט, צריך להחליף את שר הביטחון נתניהו ולא את ראש הממשלה נתניהו. "הרגלנו את חמאס כאילו יש כאן אזרחים סוג ב'. אם כל בוקר בחודשיים האחרונים היה נופל טיל או שניים על תל אביב גם היינו נוהגים בכפפות של משי עם חמאס?", תהה.

יו"ר הימין החדש המשיך והבטיח כי הוא רוצה שהאמא הישראלית תדע שהוא "מעדיף ששערה לא תיפול מראשו של בנה, מאשר שאמהות עזתיות יישנו בשקט". השר הבטיח כי בממשלה הבאה מפלגתו תהיה השנייה אחרי הליכוד "כדי שנכריע את חמאס". 

"הקמנו מפלגה שמחברת בין דתיים לחילוניים, לא ברוח שמרחיקה, לא ברוח שתוקפת בתוך העם אחד את השני. אנחנו נגיע למנדטים בשתי ספרות", הבטיח בנט והוסיף כי מאז שהוא ואיילת שקד הקימו את הימין החדש - גוש הימין עומד על 63 מנדטים לטענתו.