גדעון סער
צילום: נעם ריבקין פנטון, פלאש 90

גדעון סער על סרטון הליכוד TV: "הייתה פה טעות"

בריאיון לירון דקל מדבר סער על האפשרות לשבת עם גנץ בממשלה: "בעיני זה לא פסול", על ההכרה האמריקנית ברמת הגולן אמר כי "אם זה היה קורה בממשלה אחרת כולם היו אומרים 'איזה אביב מדיני נפלא'", ועל הקשר עם נתניהו - "המדינה חשובה יותר מעניינים אישיים"
השבוע
22 במרץ 2019
20:53

גדעון סער, שנמצא במקום החמישי ברשימת הליכוד לכנסת, התייחס הערב (שישי) לסרטון הליכוד TV, בו הופיע חיקוי של העיתונאי אמנון אברמוביץ'. "אני חושב שזה לא ראוי, הייתה פה טעות". סער ציין כי טוב עשה מגיש התכנית אלירז שדה, שהתנצל. את הדברים אמר סער בריאיון לירון דקל בתכנית "השבוע" בכאן 11.

על ההכרה של נשיא ארה"ב ברמת הגולן, פחות מחודש לפני הבחירות, סער הדגיש כי "מדובר בהישג מדיני חסר תקדים". סער הוסיף כי למערכת היחסים בין נתניהו לטראמפ הייתה השפעה על המהלך.

סער התייחס לישיבה בממשלה עם יו"ר מפלגת כחול לבן, בני גנץ: "נתניהו אמר בצורה ברורה שתוקם ממשלה קודם כל על בסיס השותפים שלנו מהממשלה הנוכחית. אם גנץ ירצה להצטרף לממשלה בדרך שלנו, בעיני זה לא פסול". 

על היריבות מול ראש הממשלה, ציין סער כי "אנחנו עובדים ביחד למען מטרה משותפת שהיא ניצחון הליכוד בבחירות. המדינה יותר חשובה מעניינים אישיים", סער התייחס לגל להאשמות על הפוטש שניסה לכאורה לבצע: "נתניהו טעה בעניין הזה, אני העמדתי את הדברים כפי שהיה צריך באותו רגע. את העבר אי אפשר לשנות, את העתיד בהחלט כן". 

השבוע קיבל בג"ץ את בקשת ראש הממשלה לקיום דיון חוזר בנושא מימון הוצאותיו המשפטיות. על הבקשה של נתניהו הוסיף סער כי "היו אישי ציבור שעשו את זה בעבר. אינני חושב שיש להכיל דין שונה על אנשים שונים. הדרך של נתניהו מניבה פירות למדינת ישראל, אני מציע להתרשם באופן מוגבל מהסקרים".