הפצצה בעזה

צה"ל הפציץ את משרדו של איסמעיל הנייה בעזה

קודם לכן תקף צה"ל את משרדי ביטחון הפנים של חמאס בעזה ומטה סודי של הארגון בצברא שברצועה. חמאס הגיב בכמה מטחים כבדים לעבר ישראל, כשרקטה אחת פגעה בבית בשדרות, אך לא היו נפגעים | שידור ישיר
מערכת כאן חדשות
25 במרץ 2019
20:07
עודכן ב 21:44

העימות בדרום: חיל האוויר הפציץ הערב (שני) את משרדו של איסמעיל הנייה בעזה. לפי הדיווחים בעזה הנייה לא שהה שם. מטוסי קרב של חיל האוויר תקפו במהלך הערב מבנה בן חמש קומות הממוקם בשכונת רימאל בצפון רצועת עזה ומשמש את חמאס לצרכים צבאיים, כמשרד לביטחון הפנים. בצה"ל אומרים כי מדובר בנכס שלטוני מרכזי שמשרת את הזרוע הצבאית של חמאס. בעזה דיווחו כי חיל האוויר הפציץ באמצעות טיל אחד בית הסמוך לביתו של בכיר במשרד הפנים בשכונת שוג'אעיה.

חמאס הגיב בכמה מטחים כבדים לעבר ישראל. רקטה פגעה בבית בשדרות, אך לא היו נפגעים. מהחמ"ל המשותף של הפלגים הפלסטיניים נמסר: "התחלנו לירות רקטות לעבר שדרות, נתיב העשרה, ניר עם, זאת בתגובה לתוקפנות של ישראל נגד הפלסטינים. אם התוקפנות תמשך - אשדוד ואשקלון יכנסו לטווח האש".

קודם לכן תקף צה"ל מטה מודיעין סודי של חמאס בצברא. בצה"ל אומרים כי מדובר בנכס שלטוני מרכזי של חמאס. יעד נוסף, לפי דיווחים בעזה, היה בניין של איחוד התעשיינים הפלסטינים בעזה, סמוך לבית החולים שיפא. 


תקיפות צה"ל מגיעות בעקבות ירי הרקטה הבוקר מעזה לעבר מושב משמרת שבשרון. דובר חמאס מושיר אלמצרי אמר בעקבות תקיפות צה"ל כי "האויב הישראלי טעה כשהפריז בסוגיית ירי הרקטה מרצועת עזה. ההתתנגדות תגרום לישראל לשלם את מה שהביאה עליה".