דניאל רובין
אורי ברקת

בחירות העורכים - כאן 88 | 26.3.2019

עדכון אחרון - 26.3.2019
מערכת כאן
26 במרץ 2019
17:00

כאן 88 עם מוזיקה חדשה בשבילכם. אלה שירים ישראלים ובינלאומיים שתוכלו לשמוע אצלנו. כמובן שלצדם אנו משמיעים שירים חדשים ומעולים נוספים בשידורי התחנה. בכל שבוע נפרסם כאן באתר שירים חדשים שכדאי להכיר, אשר בחרו העורכים המוזיקליים שלנו. לכל בחירות העורכים אפשר להאזין בפלייליסט מתעדכן בספוטיפיי.

דניאל רובין - הסיפור בגדול

שירים הם טיפול פסיכולוגי ולרוב הם גם זולים יותר. את שיר הנושא של אלבומה השני כתבה דניאל רובין ברגע של חרדה והופתעה לגלות שדווקא ברגע כזה יצא שיר מנחם ומכיל ששם הכל בפרופורציות. בכל פעם שהרגישה רע היא חזרה לשיר הזה והקליטה עוד סקיצה והוסיפה עוד שכבה עד שהוא גדל והגיע למפיק עמרי אמדו. עכשיו הוא בחוץ זמין לכולנו ויכול לחסוך איזה ביקור אחד אצל הפסיכולוג אבל השימוש באחריותכם. והחרדה של דניאל? אל תדאגו יש לה עוד שירים.

ירמי קפלן ונושי פז (מתוך האדמה שלי היא שירים) - חוף גורדון

אמרו שהאינטרנט ישחרר את כולנו ומאז התחוור לנו שכמו כל דבר הוא בסוף עובד נגדנו. אבל עדיין נותרו לו יתרונות ואין ספק שהוא לימד את כולנו לשתף. דן תורן, ג'נגו והמפיק דורון פלסקוב החליטו לקחת את זה צעד קדימה ויצרו את "האדמה של היא שירים", פרויקט מוזיקלי שיתופי שפתוח לכולם. הם יצרו והקליטו גרסה ערומה של 11 שירים והזמינו את כל מי שחפץ/ה בכך לשנות את השירים ולהציע גרסה חדשה.  הגרסאות הסופיות שהוגשו באיכות שידור נכנסו לאלבום והמשתתפים הם בעלי זכויות מלאים. לכל השירים יש גרסאות שונות וככה גם המאזינים יכולים לבחור את הגרסה המועדפת עליהם. השיר "חוף גורדון" זכה לגרסה של ירמי קפלן והפקה של נושי פז.

Tame Impala - Patience

לאחר כמה הרפתקאות ופרויקטים מיוחדים צפויה הלהקה האוסטרלית להוציא השנה את אלבומה הרביעי.  הלהקה שהחזירה את האייטיז והפסיכדליה (במין שעטנז נדיר) לאופנה הוציאה השבוע סינגל חדש שבכלל מושפע, לטענתם, מדיסקו מהסבנטיס והאוס מהניינטיס. לפני שאתם לוחצים פליי תנסו לדמיין את כל זה יחד, נשמע כמו משהו שיכול להתקיים רק בראש של קווין פרקר נכון? אז זהו שלא.

Quaker City Night Hawks - Pay to Play

אין לנו הרבה מה לספר לכם על QCNH, הם להקה טקסנית מגוונת שלא מנדבת יותר מדי מידע. באתר שלהם אין אפילו קטגוריית Bio. אלבומם השלישי והחדש נושא את שמם ויש לנו תחושה שתאהבו אותו מאוד. אנחנו אהבנו במיוחד את Pay to Pay הממכר.

ממשיכים איתנו מהשבוע שעבר (לקריאה נוספת):

אלישע בנאי וגידי גוב - גיבורה
לורן נוימן – Alice
מרסדס בנד – מה קרה שם
D Fine Us - Post Truth Era Blues
Full Trunk – וואלק
The Paz Band – Narcotic Heart
Anderson .Paak - King James
Bibio – Curls
Hague & White - Distant Relative
John Mayer - I Guess I Just Feel Like
Stella Donnelly – Lunch
The Black Keys – Lo\Hi

רשימת השירים שעלו לדיון העורכים

לשאלות ולשליחת חומרים: 88music@kan.org.il
(חומרים חדשים יש לשלוח בפורמט Mp3-320 בלבד)

לארכיון מדור בחירות העורכים