הנדל על הטענות שגנץ לא כשיר: "מי שגר בבית זכוכית, שלא יזרוק אבנים"

מועמד כחול לבן תקף בחריפות בכאן 11 את הטענות שלפיהן יו"ר מפלגתו אינו כשיר נפשית לכהן כראש ממשלה: "נחצו קווים אדומים". על הסקרים: "היו לגנץ שני ריאיונות פחות טובים, אבל זו לא קטסטרופה"
ערב ערב
27 במרץ 2019
17:47

מועמד כחול לבן לכנסת יועז הנדל תקף היום (רביעי) בחריפות את הליכוד, על רקע הטענות בימים האחרונים שלפיהן בני גנץ אינו כשיר נפשית לכהן כראש ממשלה. "נחצו קווים אדומים", אמר הנדל בריאיון לדב גיל-הר בתוכנית "ערב ערב" בכאן 11, והוסיף: "מי שגר בבית מזכוכית, עדיף שלא יזרוק אבנים".

בחירות 2019 – בואו להכיר את המפלגות, המועמדים וכמה עובדות שלא ידעתם


"הזכרת את בריאות הנפש. בעיניי, זה קו אדום ואני לא רואה איך מי שגר בבית מזכוכית זורק אבנים", הצהיר מספר תשע ברשימת כחול לבן. כשנשאל אם מדובר ברמיזה לעברו של ראש הממשלה, בנימין נתניהו, הוא השיב: "יש הרבה מאוד בעיות לכל אחד. יש קווים שלא צריך לחצות. אתה לא יורד לכאלה מקומות נמוכים". הנדל הדגיש כי "נתניהו מינה את בני גנץ לרמטכ"ל, וכשנפרד ממנו הוא ביקש שיילך לתפקידים ציבוריים. הדבר האחרון שאפשר להגיד הוא שיש לו בעיה כלשהי. הוא מתמודד מול נתניהו, וזו הבעיה היחידה שמפריעה לו".

על הירידה בסקרים והריאיונות שהעניק גנץ לכלי התקשורת, אמר הנדל: "אני לא ראיתי שהיה לנו שבוע קטסטרופלי. ראיתי נאום מאוד מוצלח באיפא"ק וראיתי ראש ממשלה שהגיע לריאיון בהול כדי לנסות להסתיר פרשת צוללות איומה ונוראה. ראיתי גם שני ריאיונות פחות טובים של גנץ, אבל להפוך את זה לשבוע קטסטרופלי?".

צפו בריאיון המלא עם יועז הנדל בכאן 11