מירי רגב
צילום: פלאש 90

בלי צילומי גלויות ביו"ש באירוויזיון? רגב: "לא אוותר על זה"

שרת התרבות תקפה את מפיקי האירוע על היעדרו של האזור מצילומי הגלויות לאירוויזיון ואמרה כי "לא יסתירו את האזור רק משום שזה לא באג'נדה של המנהלים". כאן בתגובה: "האירוויזיון אינו אירוע פוליטי בשום צורה וכך גם הבחירות האומנותית שבו"
שני נחשוני
28 במרץ 2019
18:08

שרת התרבות מירי רגב תקפה היום (חמישי) את מפיקי האירוויזיון על היעדרו של יהודה ושומרון מצילומי הגלויות. "לא מתכוונת לוותר על זה. שאף אחד לא יגיד שיש כאן פוליטיקה", אמרה רגב בריאיון לאתר "סרוגים". "יהודה שומרון הם חלק מישראל ולא יסתירו אותם רק משום שזה לא באג'נדה של אלו שמנהלים את האירוויזיון".


מכאן נמסר בתגובה: "אנחנו שמחים שהגלויות מעוררות עניין רב ובטוחים שייתנו ביטוי והצצה עולמית למגוון האתרים בישראל. יודגש כי האירוויזיון אינו אירוע פוליטי בשום צורה וכך גם הבחירות האומנותית שבו".

לפני כשבוע וחצי חבר להקת פינק פלויד לשעבר ופעיל תנועת הבי־די־אס, רוג’ר ווטרס, פרסם פוסט בעמוד האינסטגרם והפייסבוק שלו, שבו הוא קורא לכל משתתפי האירוויזיון להחרים את התחרות שתתקיים בישראל.

על אף קריאות החרם, בתוך שעה וחצי אזלו כל עשרת אלפים הכרטיסים למופע הגמר של האירוע בתל אביב. לאחר מכירת הכרטיסים הראשונה, נותרו בסך הכול עוד 35 אלף כרטיסים. ברגע השיא של מכירת הכרטיסים המתינו בכניסה לאתר כ-200 אלף איש.