וליד ותד, החשוד ברצח אשתו סוזן
צילום מסך

מעצרו של הבעל החשוד ברצח סוזן ותד הוארך ב-10 ימים: "לא עשה כלום"

בית משפט השלום בחדרה האריך בפעם השנייה את מעצרו של וליד ותד, בעלה של תושבת באקה אל-גרבייה שגופתה נמצאה בחורשה. קרוב משפחתו טען: "אין לו על מה לומר סליחה, הוא לא עשה כלום"
אורלי אלקלעי
01 באפריל 2019
10:13

בית משפט השלום בחדרה האריך היום (שני) ב-10 ימים את מעצרו של וליד ותד, החשוד ברצח אשתו סוזן – תושבת באקה אל-גרבייה שגופתה נמצאה בסוף השבוע בחורשה בצפון. זוהי הפעם השנייה שבו מעצרו של ותד מוארך.


הבעל החשוד במעורבות במות אשתו סירב להשיב לשאלות כתבים מחוץ לאולם בית המשפט. אחד מקרובי משפחתו אמר: "אין לו כלום לומר. אין סליחה, הוא לא עשה כלום". לשאלת כאן חדשות אם המשטרה עצרה אותו ללא סיבה, השיב קרוב משפחתו של החשוד: "נראה".

המשטרה מצאה במוצאי השבת האחרונה את גופתה של  ותד, שנעלמה ביום שלישי שעבר, בחורשה בין מצד לחריש שבצפון. בעלה נעצר עוד באותו היום והוא החשוד העיקרי בפרשה. 

ריאד אבו מוח, אחיה של סוזאן ותד, אמר אתמול לכאן רשת ב כי בני משפחתה חששו שבעלה יעשה לה משהו רע. בריאיון לליאת רגב בתכנית "בחצי היום", אמר אבו מוח כי בני הזוג לא תמיד היו ביחסים טובים: "הם רבו פה ושם, כל מיני מריבות של אישה ובעלה, אבל הוא קצת הגזים, לפעמים היה מכה אותה". למרות זאת, הוא הסביר כי הם לא חששו שהוא עלול לרצוח אותה.

האזינו לריאיון המלא עם אחיה של יסמין ותד בכאן רשת ב