אם התינוקת שהותקפה במעון: "המחשבה שפגעו בה מרסקת אותי"

אחרי פרסום התיעוד של שתי מטפלות מתעללות, לפי החשד, בבת חצי שנה בחיפה, האם סיפרה בכאן רשת ב על סערת הרגשות: "הסרטון קשה לצפייה. הילדה מתעוררת בלילה בבכי, היא לא רגועה"
בחצי היום
01 באפריל 2019
13:49

שעות לאחר שפורסם תיעוד של שתי עובדות מעון בחיפה המתעללות, לפי החשד, בתינוקת בת חצי שנה, אימה של התינוקת סיפרה היום (שני) על סערת הרגשות שחוותה מאז שנחשפו המעשים. "קשה לי מאוד. אני מרוסקת", אמרה האם בריאיון לליאת רגב בתוכנית "בחצי היום" בכאן רשת ב. "הפקדתי את הדבר שהכי יקר לי בעולם, ורק המחשבה שפגעו בה מרסקת אותי".

האזינו לריאיון המלא עם האם בכאן רשת ב

"לא היו לנו חשדות להתעללות, אבל כן שמנו לב שהילדה לא ישנה בגן ולא הייתה רגועה. הנחנו שזה תוצאה של ההסתגלות למעון", הסבירה האם ותיארה: "ביום שישי באתי לקחת אותה וזיהיתי שטף דם כחול. זה היה סימן שאי אפשר לפספס. שאלתי את המטפלות מה קרה והן ענו שבכלל לא ראו את זה. זה לא היה מקובל עליי. הבת שלי באה בריאה וחוזרת חבולה? זה לא נראה לי הגיוני".


על תיעוד ההתעללות בבתה אמרה האם: "זה קשה מאוד לצפייה. רואים שתי מטפלות, הן כנראה התעצבנו שהיא לא נרדמת. דחפו לה חיתול לפנים, כיסו לה את הפנים בחיתול, טלטלו באגרסיביות כאילו שהיא בובה ונתנו לה סטירות. זו ילדה בת חצי שנה, חסרת ישע שלא יכולה להגיב. ברגע שראינו את הסרטון הזמנו משטרה לגן שייקחו את הסרט".

לסיום, האם סיפרה על מצבה של התינוקת: "הילדה בסדר עכשיו. היא לא ישנה טוב ולא רגועה. היא מחייכת וצוחקת לפעמים. היא הייתה רגילה לישון לילות שלמים, אבל ביומיים האחרונים היא מתעוררת המון בלילה בבכי. היא רוצה הרבה ידיים, היא מחבקת אותי ומחפשת את החום שלי".

תגיות:
התעללות