השר ישראל כץ
צילום: פלאש 90

השר ישראל כץ: חילופי שבויים עם חמאס? זה לא על הפרק

מ"מ שר החוץ התייחס בביטול בכאן רשת ב לדיווח פלסטיני לפיו במסגרת ההבנות מתגבשת עסקת חילופים בין ישראל לחמאס
כאן רשת ב
02 באפריל 2019
07:25
עודכן ב 07:42

"אני לא חושב שזה מונח על הפרק, אלו ידיעות פיקטיביות", כך הגיב הבוקר (שלישי) מ"מ שר החוץ ישראל כץ על דיווחים הפלסטיניים לפיהם במסגרת הבנות הרגיעה תהיה עסקת חילופי שבויים בין ישראל וחמאס. הדיווח על כך פורסם הלילה בערוץ טלוויזיה המזוהה עם חמאס. כץ הוסיף: "אני לא מאמין בשום הסכמים עם החמאס, האידיאולוגיה של החמאס ברורה". 

האזינו לריאיון עם השר כץ בכאן רשת ב

נושא נוסף שעלה במהלך הריאיון עם השר כץ הוא הבחירות המתקרבות. בהקשר זה הוא תקף את מפלגת כחול לבן של בני גנץ ויאיר לפיד. לדברי כץ: "כחול לבן זה גוף שאלתרו אותו תוך כדי תנועה וחיבורים מלאכותיים, הדבק היחידי שם זה ההתנגדות והשנאה לנתניהו והרצון לכבוש את השלטון. יש שם מועמד לראשות ממשלה שאין לו שום ניסיון פוליטי שכל שלושת חבריו להנהגה משוכנעים שהם יותר מתאימים ויותר טובים ממנו וגם הוא כמו שהתברר לא סומך עליהם לכן גם באות כל ההדלפות מהפורום המצומצם ביותר שמטילות בו דופי כבד בשיקול דעתו, ההדלפות לא באות מנתניהו".

מכחול לבן נמסר בתגובה לדברי השר כי הוא "מתעלם מהעובדה שנתניהו מנסה לגנוב את הבחירות. מעולם לא היה ראש ממשלה ששיקר והשמיץ כל כך הרבה. כץ, כמו נתניהו, לא הסביר מאיפה מיליוני השקלים שמימנו את רשת השקרים? ואיך שילמו להם מבלי לדווח על זה?".

תגיות:
חמאס