הזמר אברהם טל

"שר על הקרביים": אברהם טל עם שיר חדש - "שיר חדש"

היוצר והזמר שחרר את הסינגל מתוך האלבום התשיעי שעליו הוא עובד בימים אלה. "כשאימא שלי שמעה היא התחילה לבכות", סיפר. "שמעתי את השיר דרך האזניים שלה"
כאן תרבות
03 באפריל 2019
17:17

היוצר והזמר אברהם טל שחרר הבוקר (רביעי) לרדיו שיר חדש בדיוק בשם זה - "שיר חדש", מתוך האלבום התשיעי שלו עליו הוא עובד בימים אלה.

האזינו לריאיון עם אברהם טל בכאן רשת ב:

את השיר כתב טל יחד עם היוצר אבי אוחיון, שכתב לא מעט להיטים בזמר הים-תיכוני. על שיתוף הפעולה המקצועי הראשון עם אוחיון אמר טל: "התאהבתי בבן אדם הזה, הוא גאון מוזיקלי. העברנו כמה לילות ביחד וכתבנו שלושה שירים (בהם 'שיר חדש') שעוד ייכנסו לאלבום. יחד כתבנו את החיים שלי".

טל ציין כי לאחר שסיים לעבוד על השירים הוא השמיע אותם להורים שלו וכי בהשמעת "שיר חדש" אמא שלו התחילה לבכות: "שמעתי את השיר דרך האוזניים שלה והבנתי איזה שיר עמוק זה, אני שר שם על הקרביים שלי".

טל גם התייחס לפרידה מרעייתו שושנה, אם ילדיו ומי שהפיקה את שיריו באלבומים האחרונים, לפני כשנה: "שחררתי אותה מלהיות המוזה שלי או מלדבר עליה באופן כללי. אחרי זוגיות ארוכה אתה מתמודד עם לבד. היכרות מחודשת שלי עם עצמי, לפעמים זה מדהים ולפעמים זה קשה".

כשנשאל האם היה משנה משהו אם היה יכול לחזור אחורה בזמן השיב: "בשום מצב לא הייתי רוצה לחזור אחורה לשום מקום בחיים שלי. זה לא קשור לטעויות או משהו שנעשה לא טוב. מי אמר שצריך לחיות עד סוף הגלגול יחד?".