-

גבר כבן 43 נעצר בחשד שתקף את אמו בלוד

המשטרה מצאה את האם בדירה כשהיא מחוסרת הכרה. צוות של מד"א ביצע בה פעולות החייאה ופינה אותה במצב קריטי לבית החולים. הבן ככל הנראה סובל מהפרעה נפשית
שרון עידן
27 באפריל 2019
11:48

בעקבות דיווח שהתקבל במשטרה על גבר שתקף את אמו, פרצה היום (שבת) המשטרה לדירה ברחוב דוד המלך בלוד ומצאה אישה כבת 65 כשהיא מחוסרת הכרה. נעצר גבר כבן 43, בנה של האישה, החשוד בתקיפה.

צוות של מגן דוד אדום הגיע למקום וביצע באישה פעולות החייאה. היא פונתה במצב קריטי לבית החולים אסף הרופא. הבן סובל ככל הנראה מהפרעות נפשיות.

בחודש שעבר נורתה למוות דיאנה אבו קטיפן, צעירה בת 18, בשכונת פרדס שניר בלוד, יום לפני חתונתה. היא נורתה כשנכנסה עם סבה לרכב, בדרך לסידורים אחרונים לקראת האירוע. פרמדיקים של מגן דוד אדום הגיעו למקום ופינו אותה לבית החולים אסף הרופא, שם קבעו הרופאים את מותה. סבה של הנרצחת, בן 64 נפצע קל באירוע ופונה גם כן לבית החולים אסף הרופא. כמה מבני משפחתה עוכבו לחקירה.

בינואר נדקר למוות גבר בן 36 ברחוב דוד המלך בעיר. במשטרה ציינו כי הרקע לאירוע היה פלילי. צוות של מגן דוד אדום, שהוזעק לזירה, טיפל בפצוע ופינה אותו במצב אנוש לבית החולים אסף הרופא, שם מת מפצעיו.