זירת התאונה
צילום: דוברות המשטרה, איחוד הצלה

עורך דינו של הנהג הפוגע מירושלים: "לא ידע שמחפשים אותו"

בריאיון לכאן רשת ב טען עורך דינו של נתנאל סנדרוסי, החשוד שפגע בילד בן 11 ופצע אותו באורח קשה, כי "אין לו שום סיבה להימלט". על הסרטון שבו תועד נוהג במהירות של 220 קמ"ש אמר עורך הדין: "איך הבנת מזה שהוא נהג ברכב?"
קלמן ליברמן
29 באפריל 2019
09:42

תאונת הפגע וברח בירושלים: עורך דינו של הנהג הפוגע נתנאל סנדרוסי, משה סוחמי, הסביר הבוקר (שני) את הסרטון שבו תועד בעבר הנהג, כשהוא נוהג במהירות של 220: "אני לא יודע איך הבנת מהסרטון הזה שהוא נוהג ברכב או אפילו שהוא נמצא ברכב ושזה לא צילום חיצוני".

האזינו לריאיון עם עורך הדין משה סוחמי בכאן רשת ב:

בריאיון לקלמן ליבסקינד ואסף ליברמן בכאן רשת ב טען סוחמי כי החשוד היה בביתו כל השבוע, בזמן חיפושי המשטרה אחריו. "אין לו שום סיבה לא להגיע", טען. "אם הוא היה רוצה להימלט, כמו שהמשטרה כבר הגדירה אותו מראש ו'הפלילה' אותו במעשה, אז הוא לא היה מגיע למשטרה גם עכשיו, מה ההבדל אם הוא היה מגיע לפני כמה ימים?".

"הוא לא ידע שמחפשים אותו, לא פגשו אותו אנשים שאמרו לו שמענו שמחפשים אותך", המשיך סוחמי. "ברגע שנודע לו הוא הגיע לתחנת המשטרה".

על גרסתו של סנדרוסי שפורסמה אתמול לאירועים אמר סוחמי כי "אני שמעתי את הגרסה של החשוד לפני ששמעתי ממנו, שמעתי את זה בכלי התקשורת. לא נראה לי הגיוני שמשטרת ישראל מדליפה גרסת חשוד עוד בטרם בדקו אותה".

אתמול פורסמה גרסתו של הנהג לתאונה שבה נפצע באורח קשה ילד בן 11: לטענתו אין לו כל קשר לאירוע הדריסה. לכאן חדשות נודע כי לדבריו הוא אכן נהג במכונית שנמצאה, ואותה השכיר לפי שעה מבעליה, אך החזיר אותה כשעתיים לפני התאונה. 

עוד הוא טען כי כלל לא נמלט מהמשטרה אלא לא ידע שמחפשים אחריו, מפני שהוא אינו חשוף באופן יומיומי לכלי התקשורת החילוניים. הוא אמר בחקירתו כי שמע שלשום בערב שמחפשים אחריו, פנה לעורך דין והגיע אתמול לתחנת המשטרה כדי לנקות עצמו מחשד.

האירוע התרחש ביום ראשון שעבר בשדרות גולדה מאיר בירושלים: מכונית שנסעה במהירות גבוהה פגעה בילד. עד ראייה לתאונה סיפר לכאן חדשות: "רק כלי הרכב הפוגע נסע במהירות מטורפת - 100 קמ"ש. הוא פגע בילד והעיף אותו כמה מטרים. אחר כך הרכב עצר לשתי שניות ואז המשיך לנסוע". בלילה שבין ראשון לשני איתרה המשטרה את הרכב החשוד באזור גבעת זאב מצפון לבירה. הילד אושפז ביחידה לטיפול נמרץ ילדים בבית החולים שערי צדק כשהוא מונשם ומורדם.