t
רננה נאמן

בחירות העורכים - כאן 88 | 30.4.2019

עדכון אחרון - 30.4.2019
מערכת כאן
30 באפריל 2019
13:45

כאן 88 עם מוזיקה חדשה בשבילכם. אלה שירים ישראלים ובינלאומיים שתוכלו לשמוע אצלנו. כמובן שלצדם אנו משמיעים שירים חדשים ומעולים נוספים בשידורי התחנה. בכל שבוע נפרסם כאן באתר שירים חדשים שכדאי להכיר, אשר בחרו העורכים המוזיקליים שלנו. לכל בחירות העורכים אפשר להאזין בפלייליסט מתעדכן בספוטיפיי.

רננה נאמן – שלושים ואחת מעלות

רננה נאמן עשתה פעם בחירה לא שגרתית - היא בחרה בנבל. בזמן שרוב בני הנוער בוחרים בגיטרה או קלידים (אפשר גם בס ותופים) היא בחרה בנבל והוציאה אותו מהתזמורת הישר אל מחוזות הרוק והאלטרנטיב. ב-2013 היא נכנסה לחיינו לראשונה עם אלבום הבכורה שלה וכעת היא סוף סוף מוציאה אלבום שני שיקרא "כעס". "שלושים ואחת מעלות" הוא הסינגל הראשון מהאלבום שייצא בקיץ.

Electric Zoo - Lost In The Heartbeat

הם הבטיחו ונראה שהם מקיימים. בתחילת השנה גן חיות חשמלי חזרו לפעילות אחרי כמה שנות היעדרות והודיעו שהם עתידים להוציא שלושה אלבומים השנה. Me and My Machine Against the World האלבום הראשון והמעולה בטרילוגיה כבר מאחורינו (השמענו לכם רבות את Sunshine) ועכשיו מגיע האלבום השני בטרילוגיה Childhood Memories. הסינגל Lost In The Heartbeat הוא ממתק אביבי נהדר שהגיע בול בזמן.

Black Pumas - Colors

הרכב הרטרו סול החדש Black Pumas יוציא את אלבום הבכורה שלו ביוני. עד כה הם סיפקו סינגלים טובים אך קצת נשכחים, כאלו שעשויים טוב אבל עוברים ליד האוזן. בשעה טובה הגיע השיר שאולי יפתח להם דלת: Colors הוא מחווה לסול הישן והטוב, לא רק מוזיקלית אלא גם טקסטואלית, המסר שם - רק צריך להקשיב. הוא יתפוס אתכם מהר מאוד ובלי לשים לב תתחילו לזמזם יחד איתם בתקווה שלאט לאט קריאת האחדות תכה שורשים.

Bruce Springsteen - Hello Sunshine

עצרו הכל! הבוס התקשר והודיע: אני מוציא אלבום חדש. חמש שנים חלפו מאז שהוא הוציא חומרים מקוריים ולא מעט עבר עליו מאז. הוא הוציא אוטוביוגרפיה מוצלחת, כבש את ברודווי עם מופע סולו מיוחד סביב הספר ונכנס לדיכאון. סיכום החיים כנראה השפיע עמוקות על הבוס לצד האובדן של חברו הטוב, הסקסופוניסט קלרנס קלמונס, שהלך לעולמו בתחילת העשור. כיאה למישהו שעשה סיכום חיים, ספרינגסטין החליט לחזור באלבום החדש לאהבה ישנה, הסאונד של שירי הפופ שיצאו מדרום קליפורניה בשנות השישים והשבעים. האלבום Western Stars ייצא ב-14 ביוני, עד אז נסתפק בסינגל הבכורה Hello Sunshine.

Eagles of Death Metal - Family Affair

נשרי מוות מתכתי חוזרים עם אלבום חדש שכולו על טהרת גרסאות כיסוי. כל מה שצריך לדעת נמצא בשם האלבום: Eagles Of Death Metal Presents Boots Electric Performing The Best Songs We Never Wrot. בין גרסאות הכיסוי שצפויות לנו שם ניתן למצוא את Abracadabra של סטיב מילר בנד, Careless Whisper של ג'ורג' מייקל - לא בחירות שגרתיות במיוחד, בדיוק כמו סינגל הבכורה, Family Affair, גרסת כיסוי ללהיט של מרי ג'יי בלייג' משנת 2001. האמת? זה עובד!

ממשיכים איתנו מהשבוע שעבר (לקריאה נוספת):

אסתר רדא – הלוואי
גיא מזיג – אנחנו
רומי קובוס - Disappear
Andrew Bird – Sisyphus
Calexico and Iron & Wine - Father Mountain
Dirty Honey - Down The Road
The National – Light Years
Vampire Weeknd – This Life

רשימת השירים שעלו לדיון העורכים

לשאלות ולשליחת חומרים: 88music@kan.org.il
(חומרים חדשים יש לשלוח בפורמט Mp3-320 בלבד)

לארכיון מדור בחירות העורכים