החשוד המרכזי - נתנאל סנדרוסי

הפגע וברח בירושלים: המשטרה חושדת שיש מעורבים נוספים

החוקרים עדיין לא יודעים אם היו עוד נוסעים ברכב פרט לנהג בעת הדריסה, וזה אחד הכיוונים הנבדקים. החוקרים עשויים לערוך עימות בין החשוד המרכזי סנדרוסי לחשוד שנעצר אתמול
יערה שפירא
02 במאי 2019
21:28

המשטרה חושדת כי ישנם מעורבים נוספים שטרם נתפסו בתאונת ה"פגע וברח", שאירעה לפני כשבוע וחצי בירושלים ובה נפצע אנוש ילד בן 11. בחדשות הערב בכאן 11 דווח הערב (חמישי) כי החוקרים עדיין לא יודעים אם היו עוד נוסעים ברכב פרט לנהג בעת הדריסה, וזה אחד הכיוונים הנבדקים.


החשוד המרכזי הוא נתנאל סנדרוסי, בן ה-23, שעדיין מכחיש את מעורבותו. אתמול נעצר חשוד נוסף, חברו של סנדרוסי, שהחוקרים חושדים בגלל שינוי בגרסאות שמסר, שעזר לסנדרוסי לברוח ולהסתתר מהמשטרה. נערך חיפוש בביתו והחוקרים עשויים לערוך עימות בין שני החשודים במעצרם.

באשר למהלך הבריחה של סנדרוסי - הוא ממשיך להכחיש שניסה להימלט ואמר למקורביו: "בשבוע שבו חיפשו אחריי הייתי בחופש באזור הכנרת, לבדי". הגרסה הזו לא מקובלת על המשטרה.

סנדרוסי טען כי מכוניתו הישנה נתקעה, ולכן שכר את הרכב שהיה מעורב בתאונה לכאורה. לדבריו לקח את הרכב השכור ב-16:00, הטעין דרכו עם כבלים את המצבר במכונית שלו והחזיר את הרכב השכור לפני 18:00, בעוד התאונה התרחשה בשעה 20:30. לאחר מכן, לדבריו, המשיך בנסיעה ונתקע שוב באזור רמות, באזור התאונה, והתקשר לחברו שאסף אותו מרמות לאחר זמן התאונה והסיע אותו לביתו בהר שמואל. סנגורו מבקש שהמשטרה תאסוף את רישומי שיחות הטלפון שיאכנו אותו ברמות בשעה שהרכב המשיך כבר בהימלטות לגבעת זאב.

התאונה התרחשה ביום ראשון לפני כשבועיים בשדרות גולדה מאיר בירושלים: מכונית שנסעה במהירות גבוהה פגעה בילד. עד ראייה לתאונה סיפר לכאן חדשות: "רק כלי הרכב הפוגע נסע במהירות מטורפת - 100 קמ"ש. הוא פגע בילד והעיף אותו כמה מטרים. אחר כך הרכב עצר לשתי שניות ואז המשיך לנסוע".