פגיעת הרקטה באשקלון

אחיו של ההרוג באשקלון: "משה יצא לנשום אוויר - ונהרג מרקטה"

משה אגדי, בן 58, הוא ההרוג מהתפוצצות הרקטה באשקלון. אחיו שמוליק סיפר בכאן רשת ב': "הוא יצא בין מטח למטח, ולא הספיק להיכנס למרחב המוגן". אגדי הוא ההרוג הראשון מפגיעת רקטה מאז צוק איתן. הוא יובא למנוחות היום אחר הצהריים
הבוקר הזה
05 במאי 2019
07:41
עודכן ב 08:31

הותר לפרסום שמו של ההרוג מפגיעת הרקטה באשקלון: משה אגדי, בן 58, אב לארבעה. הוא יובא למנוחות היום בשעה 16:00 בעירו. אחיו, שמוליק, סיפר בראיון לאריה גולן וליאן וילדאו בכאן רשת ב' על האירוע הקשה: "משה יצא לעשן סיגריה בין מטח למטח, ולא הספיק להיכנס למרחב המוגן. ניסו לבצע בו החייאה ראשונית אך בדרך לבית החולים איבדו אותו".

לדבריו, "הם הקפידו תמיד להיכנס לממ"ד ולהיזהר, הפעם זה תפס אותו בחוץ". הוא סיפר על האסון הקשה שפקד את המשפחה: "ארבעה ילדים - הקטנה בת 13, שעדיין בהלם וכנראה שעדיין לא מעכלת". מוטי גמליאל, שכנו של אגדי, סיפר בתוכנית "קלמן ליברמן": "הוא גר 100 מטר מאיתנו. כששמענו את האזעקות כל הלילה, יצאנו ישר לחדר המדרגות, אין לנו ממ"ד בבית". הוא הוסיף: "זה לא יכול להימשך ככה, כל שנתיים, שמתי שהם רוצים יש הפסקת אש. בחרנו בביבי לא בשביל הדבר הזה". אלגריה בן אדו בת ה-80, שנפגעה גם היא מפגיעת רקטה באשקלון ונפצעה קשה מרסיס בפניה, נותחה הלילה בהצלחה בבית החולים ברזילי.