המפעל שנפגע באשקלון

2 הרוגים ופצועים קשה ובינוני מנפילות בדרום

רקטה נפלה במפעל באשקלון ואחרת פגעה במכונית בעוטף עזה. ירי מאסיבי לעבר יישובי הנגב
כתבי כאן חדשות
05 במאי 2019
13:58

שני הרוגים מפגיעת רקטות בדרום. במפעל באשקלון נהרג גבר כבן ארבעים מפגיעה ישירה של רקטה. שניים נפצעו - קשה מאוד ובינוני. ליד נחל עוז בעוטף עזה נהרג נהג כבן שישים מפגיעה ישירה ברכבו. מערכת הביטחון בודקת אם הוא נפגע מרקטה או מטיל נגד טנקים. במועצה האזורית אשכול נפצע גבר כבן שלושים פצעים בינוניים עד קשים מפגיעת רקטה בשטח פתוח. ככל הנראה מדובר בפועל מתאילנד שעבד במקום

בעוטף עזה נפצע קשה אדם מרסיסי רקטה שנפלה סמוך למכונית שנסע בה. הכבישים באזור נסגרו לתנועה. בתוך כך דווח גם על פגיעה בתשתית המסילה של רכבת ישראל במסבב הנפילות הרקטות האחרונות בדרום הארץ.

חובש בכיר במגן דוד אדום, ישראל לוגסי סיפר על הפגיעה באשקלון: "כשהגענו למקום הבחנו בהרס רב, ראינו שלושה גברים שוכבים מחוץ למפעל. צעיר כבן 22 שכב כשהוא מחוסר הכרה וסבל מפצעי רסיסים בכל חלקי הגוף, סמוך לו שכב גבר כבן 40, גם הוא מחוסר הכרה, עם פציעות מרסיסים בגופו.

"פצוע שלישי התהלך במקום כשהוא בהכרה מלאה וסובל מפציעה מדממת בגב. הענקנו לפצועים טיפול רפואי מציל חיים בשטח ופינינו אותם תוך המשך טיפול בדחיפות לחדר הטראומה בבית החולים כשמצבו של הצעיר בן ה-22 אנוש, הגבר בן 40 קשה והגבר כבן 50 בינוני".