זירת התאונה
צילום: מד"א

חקירת התאונה הקטלנית בכביש 443: נהג הרכב עוכב לחקירה

חקירה ראשונית של התאונה בה נהרגו 4 בני אדם ו-9 נוספים נפצעו מעלה כי הנהג איבד שליטה על הרכב. ההרוגים: אסירים בתהליכי שיקום מתקדמים. מניין ההרוגים בתאונות דרכים מתחילת השנה עומד על 114
שרון עידן
09 במאי 2019
17:40

נהג רכב ההסעות שהיה מעורב בתאונה הקטלנית בכביש 443 בשעות הצהריים ביום העצמאות עוכב לחקירה. בתאונה נהרגו ארבעה בני אדם ו-9 נוספים נפצעו בדרגות פציעה שונות. מבדיקה ראשונית עולה כי הרכב שייך לרשות לשיקום האסיר. חקירת התאונה מעלה כי הנהג איבד שליטה על הרכב והתהפך. הנהג הוא תושב ירושלים בן 44. 6 פצועים קל מהתאונה פונו פונו לבית החולים שערי צדק, 2 פצועים קל פונו לבית החולים אסף הרופא ופצוע נוסף פונה לבית החולים תל השומר כשהוא פצוע באורח בינוני.


צוותים של הרשות לשיקום האסיר נמצאים בבתי החולים ומגיעים למשפחות ההרוגים כדי לתמוך ולסייע. מדובר בדיירים של הוסטל ירושלים לאסירים משוחררים שהיו ביום כיף לרגל חגיגות יום העצמאות, יצאו לחוף הים בת"א. הרכב הוא לא רכב של הרשות לשיקום האסיר אלא רכב הסעות שכור. התאונה קרתה בדרך חזרה להוסטל. היה איש צוות ברכב, הוא לא בין ההרוגים. כל ההרוגים הם אסירים בתהליכי שיקום מתקדמים.

מהרשות הלאומית לבטיחות בדרכים נמסר כי מניין ההרוגים בתאונות דרכים מתחילת השנה עומד על 114, תשעה יותר מהתקופה המקבילה בשנה שעברה. זאת התאונה הקטלנית השמינית במעורבות אוטובוס או רכב הסעות מתחילת השנה.