חניון מתחם האקספו
צילום: פלאש 90

מת מפצעיו נהג המשאית שנפצע קשה במתחם האירוויזיון

פולדי שוורץ בן ה-66 נפצע כשעגלת תאורה נפלה עליו בעת העבודות על הקמת מתחם האקספו. הפקת האירוויזיון: נפעל עם הרשויות לבדיקת המקרה
יובל אגסי ודניאל אלעזר
15 במאי 2019
08:26
עודכן ב 09:14

בבית החולים איכילוב בתל אביב מת מפצעיו הבוקר (רביעי) נהג המשאית שנפצע קשה שלשום כתוצאה מנפילת גוף תאורה במתחם האקספו של האירוויזיון. מבית החולים נמסר כי חרף מאמצי החייאה ממושכים, נאלצו הרופאים ביחידה לטיפול נמרץ כללי, לקבוע את מותו. 

מהפקת האירוויזיון נמסר כי "אנו כואבים את מותו של נהג המשאית שנפצע השבוע במהלך פריקת משאית עם ציוד טכני בחניון מתחם האירוויזיון. אנו משתתפים בצער המשפחה ושולחים את תנחומינו". עוד הוסיפו כי "נושאי הבטיחות והאבטחה הם בראש מעינינו, ועומדים בסטנדרטים ונוהלי הבטיחות החמורים ביותר. נפעל יחד עם הרשויות לבדיקת המקרה".

העובד, פולדי שוורץ, בן 66 מפרדס חנה, נפצע בחניון מתחם האירוויזיון כשעגלת תאורה נפלה עליו במהלך פריקת ציוד ממשאית. הוא פונה לבית החולים איכילוב בעיר ונותח. במשטרה פתחו בחקירת המקרה, נחקרו אנשים שהיו מעורבים באירוע ונציגי משרד העבודה זומנו למקום. לפי חקירת המשטרה, עד כה, מסתמן כי ככל הנראה מדובר בתאונה עצמית והנהג פעל שלא לפי הנהלים, אולם הדברים עוד נבדקים. מדובר בהרוג ה-29 השנה בתאונות עבודה.