צילום: עו"ד משה אלגאלי

עוה"ד של המטפלת החשודה בהתעללות: "הסרטון ערוך ומגמתי"

משה אלגלי בכאן רשת ב: "אנשים שהיא טיפלה בילדיהם בעבר רצו לבוא לדיון על מנת לספר עד כמה שהמטפלת מסורה"
בחצי היום
16 במאי 2019
12:47

"אנשים מספרים שהיא מטפלת מדהימה": כך אמר היום (חמישי) עורך הדין משה אלגלי, פרקליטה של המטפלת ציפורה דוד החשודה בהתעללות בתינוק בבית בנס ציונה, בריאיון לרונן פולק בתוכנית ב"חצי היום" בכאן רשת ב.


אלגאלי הוסיף כי "בכל מקום תינוקות נוהגים לבכות, אנחנו לא תמיד יודעים למה תינוק בוכה. המטפלת טיפלה בו במסירות. היא לא חלילה פגעה בו. הסרטון מגמתי, ערוך. המשטרה תחקור את הדבר הזה".

בהמשך אמר עורך הדין כי הוא קיבל טלפונים מהורים שהחשודה טיפלה בילדיהם שרצו לבוא ולתמוך בה בדיון: "אני אישית קיבלתי טלפונים שמחזקים את ידה של המטפלת, שאומרים שהיא מטפלת מדהימה. אנשים שהיא טיפלה בילדיהם בעבר רצו לבוא לדיון על מנת לספר עד כמה שהמטפלת מסורה. מדובר במטפלת שעובדת מזה כ־20 שנה, נעדרת עבר פלילי".

על הסרטון אמר אלגלאי: "אם הסרטון ערוך במהירות כפולה, למשל, – זה יכול להיראות כמו מכה למרות שזה לא. לבוא ולהגיד שמתעללים בילד זה קצת כבד. אני גם אב לילדים ואני יודע מה זה. מצד שני גם למטפלת הזאת יש משפחה. ולהכפיש את שמה זה גם לא דבר קל. האמת עדיין לא יצאה לאור ונמצאת בשלבי חקירה".

"היא לא מאמינה שהיא בסיטואציה הזאת בכלל", אמר עורך דינה, "זה רחוק ממנה שנות אור. זה אש בשדה קוצים שצריך לכבות אותה ומהר, ויפה שעה אחת קודם".