חפש
Languages
תקיפת צוות כאן חדשות
צילום: ארז כהן

תיעוד: צוות כאן חדשות הותקף באתר בנייה ביבנה

הכתב יובל אגסי הגיע עם צלם לתעד את האתר שבו אירעה תאונת עבודה נוספת. אחד העובדים במקום ניסה לעצור אותם ותקף את השניים באלימות. לאחר מכן נעל את היציאה מאתר הבנייה. המשטרה הגיעה למקום
מערכת כאן חדשות
23 במאי 2019
18:06

כתבנו יובל אגסי הגיע הבוקר (חמישי) עם צוות צילום לתעד את המקום שבו אירעה היום תאונת עבודה נוספת ביבנה, הנמצא סמוך למקום קריסת המנוף. אחד העובדים דרש מהצוות לעזוב את המקום וניסה למנוע מהם לתעד את מקום התאונה.

לאחר שהם הסבירו כי הם מבצעים עבודה עיתונאית, תקף העובד את הצוות באלימות. הוא איים על השניים וצעק: "אל תצלמו אותי. אני אשבור את המצלמה על הראש שלך". לאחר מכן נעל העובד את שער הכניסה ומנע מהצוות לצאת מאתר הבנייה. המשטרה הגיעה למקום והעניין הועבר להמשך טיפול.

מעיריית יבנה נמסר בתגובה: "המדובר באתר להקמת שכונת מגורים שבה מבוצעות עבודות פיתוח ותשתית. העבודות באתר מבוצעות על ידי חברת "גלנור בינוי ופיתוח בע"מ" האחראית על ביצוע העבודות מטעם הרשות.


"באשר לאירוע המתואר על-ידכם וכניסת צוות הערוץ לאתר: נדגיש כי כל כניסה לתחום אתר עבודות מחויבת בתיאום מוקדם ובקבלת הדרכת בטיחות מטעם מנהל העבודה באתר. מבדיקת המקרה עולה כי צוות הערוץ נכנס לאתר הבנייה ללא אישור, תוך הסגת גבול, ותוך שהם מסכנים את עצמם. משלא נותרה ברירה האחראי באתר הזעיק למקום את המשטרה אשר ביקשה מהצוות לעזוב את המקום. למען הסר ספק, פנייה מקדימה של הצוות לעירייה הייתה מאפשרת כניסה לאתר בהתאם לנהלים ומונעת אי-נעימות".