ניימאר
צילום: אי.פי

האישה שהאשימה את ניימאר באונס מאיימת: אפרסם תיעוד של המעשה

העיתון דיילי מירור מדווח כי דוח של רופא פרטי חשף חבלות בפלג גופה התחתון של המתלוננת, אך גם שעורכי דינה התפטרו כתוצאה מסתירות בגרסתה לאירועים
מיכל רשף
04 ביוני 2019
11:44

האישה שהאשימה את כוכב הכדורגל הברזילאי ניימאר באונס, מאיימת היום (שלישי) שתפרסם תיעוד של המעשים. בעיתון הבריטי "דיילי מייל" דווח היום כי היא איימה לפרסם סרטון המתעד את האונס ובכך "להרוס לניימאר את הקריירה".

עוד דווח כי דוח של רופא פרטי מצא שלמתלוננת היו חבלות בפלג גופה התחתון, שעשויות לנבוע כתוצאה מהמעשים. עם זאת, דיווח העיתון כי עורכי דינה של האישה התפטרו כתוצאה מסתירות בגרסתה לאירועים. בסוף השבוע התלוננה אישה ברזילאית במשטרת סאו פואלו בטענה כי שחקן הכדורגל המשחק בקבוצת פאריז סן ז'רמן מהליגה הצרפתית, אנס אותה במלון בפאריז לפני כשבועיים. הפרטים דווחו בעיתון בברזיל. האישה טוענת שנפגשה עם ניימאר אחרי שהחליפו הודעות באינסטגרם.

בדוח המשטרתי נכתב כי "ניימאר הפך אגרסיבי ואלים, ויחסי המין קוימו נגד רצונה של המתלוננת". ניימאר, השוהה כעת בברזיל במסגרת הכנות נבחרתו לקופה אמריקה, מכחיש את האשמות וטוען כי השניים קיימו יחסי מין בהסכמה.

לאחר שהוגשה התלונה, פרסם הכדורגלן סרטון ברשת החברתית אינסטגרם, וכתב: "בגלל ניסיון הסחיטה, אני נאלץ לחשוף את חיי ואת חיי משפחתי". בסרטון הוא פרסם את הודעות הווטסאפ שהועברו בינו ובין המתלוננת.