טרינדדה בריאיון בברזיל

המתלוננת נגד ניימאר: "עברתי תקיפה ואונס"

הדוגמנית נז'יליה טרינדד דה סוזה בת ה-26, המאשימה את כוכב הכדורגל שאנס אותה, התראיינה אמש לראשונה בטלוויזיה הברזילאית. במקביל מתפרסם סרטון שבו נראית דה סוזה מטיחה בניימאר: "הכית אותי", והוא בתגובה אומר לה: "סלחי לי"
מתי ברנהרט ומיכל רשף
06 ביוני 2019
08:58
עודכן ב 20:36

הדוגמנית נז'יליה טרינדד דה סוזה המאשימה את כוכב הכדורגל הברזילאי ניימאר שאנס אותה מתראיינת לראשונה בפנים גלויות ואומרת: "עברתי תקיפה ואונס". בנוסף מתפרסם סרטון שבו נראים השניים מתעמתים, יום אחרי המקרה, ושבו נראית המתלוננת מטיחה בכדורגלן: "הכית אותי והשארת אותי פה". הוא בתגובה אומר לה: "לא, לא, סלחי לי".


ביום שבת טרינדדה הגישה תלונה במשטרת סאן פאולו נגד הכדורגלן וסיפרה כי הגיע שיכור לבית המלון שבו שהתה וביצע בה מעשים ללא הסכמתה. נאיימר בתגובה הציג שיחות ווטסאפ עם המתלוננת ובהן תמונות עירום והודעות מפתות ששלחה לו. 

בסרטון שפורסם בברזיל נראים השניים נכנסים לחדר השינה ונשכבים על המיטה, כשלפתע מתחילה דה סוזה לצעוק על ניימאר שאנס אותה במפגש קודם ביניהם. לאחר מכן היא ניגשת אליו, סוטרת לו, ואומרת: "אתה אוהב להרביץ, הא?". לכך ניימאר עונה: "לא, לא, לא, תסלחי לי".

לאחר מכן שואלת הדוגמנית את כוכב הכדורגל אם הוא זוכר שתקף אותה, ותוקפת אותו בחפצים. "אני הולכת להכות אותך כי אתה הכית אותי אתמול והשארת אותי פה לבד", היא אמרה. ניימאר קם מהמיטה וביקש ממנה להירגע.

בריאיון עמה הסבירה דה סוזה כי היא הלכה לפגוש שוב את ניימאר כדי לדרוש צדק. "הייתי צריכה לקלוט קודם את מה שקרה, את האירוע כולו", אמרה. "כשהוא עזב את החדר, התחלתי להבין את כל מה שקרה. שהוא היה טיפש, רע, שהוא אנס אותי. רציתי לעשות צדק. אני לא חושבת שרק בגלל שרציתי להישאר איתו הוא היה צריך לעשות לי את זה. לא הצלחתי להגיב בגלל הטראומה. ידעתי שאם אני לא אדבר איתו בצורה רגילה, אני לא אוכל להוכיח שהוא עשה לי את זה".

בתוך כך, ההתאחדות הברזילאית לכדורגל הודיעה בינתיים כי בשל פציעה ניימאר לא ישחק בטורניר הקופה אמריקה שייפתח בברזיל ב-15.6. ניימאר נפצע הלילה במשחק ידידות מול קטאר והוחלף כבר במחצית הראשונה כשהוא דומע. בהתאחדות אומרים כי הוא סובל מנקע בקרסול ימין ולא יהיה כשיר בזמן.