יצחק כהן
צילום: פלאש 90

גנץ תקף את נתניהו: צריך לגבות מחיר צבאי מחמאס

סגן שר האוצר תקף: "במדינה מתוקנת היו מגישים תביעה ייצוגית נגד ליברמן" • ישראל ביתנו: "לצערנו כהן לא אמר אפילו חמש מילים שהן אמת" • איתן כבל, לאחר פרישת גבאי מראשות העבודה: "המפלגה כבר לא אלטרנטיבה"
מערכת כאן חדשות
13 ביוני 2019
09:08
עודכן ב 11:42

סגן שר האוצר יצחק כהן מש"ס, תקף הבוקר (חמישי) את יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן, על רקע הפרסום בכאן חדשות בדבר קיצוץ רוחבי שאושר בהחלטה חריגה של היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט: "אי אפשר להתעלם מהעובדה שאנחנו במצב כמעט כאוטי".

כהן הוסיף כי "במדינה מתוקנת היו מגישים תביעה ייצוגית נגד ליברמן". את הדברים אמר כהן בריאיון לאריה גולן בכאן רשת ב. בישראל ביתנו הגיבו: "צר לנו להגיד שבראיון לא נאמרו אפילו חמש מילים של אמת.ש"ס ויהדות התורה ניסו לרמות את אזרחי ישראל, כשסירבו להמשיך בחקיקה של חוק הגיוס".

במפלגת העבודה מתכוננים ליום שאחרי אבי גבאי. חבר הכנסת לשעבר איתן כבל, שפרש מהמפלגה לפני הבחירות האחרונות, הגיב לפרישה: "לא רקדתי של שולחנות, התפוצצתי. ברור לי שמפלגת העבודה כבר אינה אלטרנטיבה לטווח הנראה לעין". כבל תקף את חברי סיעת העבודה: "הבעיה הגדולה יותר אפילו לא הייתה אבי גבאי, אלא חבריי וחברותיי לסיעה, שכולם אחת ואחד ידעו שאנחנו הולכים איתו להתרסקות".