הקטטה בבית הפנקייק

גרסת החשוד בתקיפה בבית הפנקייק: זה היה רק להגנה עצמית

מבדיקת המצלמות עלה שהתגרה פרצה בעקבות ויכוח בין מלצרית במקום לבין החשוד. טרם התגרה התיישב החשוד בשולחן ואילו המלצרית ביקשה ממנו לקום והסבירה לו שהמקום אינו פנוי
הדס גרינברג
16 ביוני 2019
19:32

המשטרה עצרה היום (ראשון) חשוד, בן 36 מחדרה, בתקיפה במסעדת "בית הפנקייק" בקניון אם הדרך שממוקם בצומת בית ינאי. המשטרה בדקה את מצלמות האבטחה במקום. מהבדיקה עלה כי התגרה פרצה בעקבות ויכוח בין מלצרית במקום לבין החשוד. החשוד אמר בעדותו: "זה היה רק הגנה עצמית".


טרם הקטטה התיישב החשוד בשולחן ואילו המלצרית ביקשה ממנו לקום והסבירה לו שהמקום אינו פנוי. מאותו הרגע החל הוויכוח להתלהט עד לתמונות מהסרטון המדובר. מלבד כסאות, נזרקו גם מחבטות וסירים.

החשוד, שנחקר בתחנת משטרת שדות, הוסיף בעדותו: ״הייתי בים עם חברים ומשם הגענו למקום, אני מודה שהיה ויכוח עם המלצרית על המקום, אבל בטעות נתתי לה מכה ומשם התחילה קטטה עם אנשי המקום. אני הגנתי על עצמי, זה היה רק הגנה עצמית".

מהמשטרה נמסר: "במהלך אירועי חודש הגאווה המשטרה פועלת בעשרות אירועים בכדי לאבטח את החוגגים ולשמור על שלומם וביטחונם. ככל שהצילום נשוא הפנייה בוצע על ידי שוטר, הרי שהוא אינו ראוי ואינו הולם את רוח הארגון ובכל מקרה, הנושא ייבדק ונפעל לחידוד הנהלים בהתאם".

תגיות:
קטטה