נאזי עבד אל חמיד קטוסה

סניגור הנאשם באונס בת ה-7: החוקרת כתבה שישנן בעיות בזיהוי האנס

עו"ד נאשף דרוויש אומר כי חוקרת הילדים כתבה שלא ניתן לקבוע מה רמת מהימנות זיהוי הילדה את האיש שאנס אותה וכי ייתכן שהזיהוי מושפע משיחותיה עם בני משפחתה.
כרמל דנגור
18 ביוני 2019
11:55

אונס בת ה-7: נאשף דרוויש, עורך דינו של מחמוד קטוסה, הפלסטיני הנאשם באונס אומר היום (שלישי) כי חוקרת הילדים כתבה שלא ניתן לקבוע מה רמת המהימנות בזיהוי הילדה את האנס. לדבריו החוקרת כתבה גם "שייתכן שהזיהוי מושפע משיחות שערכו בני המשפחה עם הילדה, לפני שהמשטרה נכנסה לסיפור".

האזינו לריאיון בכאן רשת ב:

לאחר הפרסום בכאן חדשות על כך שבמשרד החינוך לא ידעו על המקרה קראה היום המועצה לשלום הילד למשרד החינוך להקים ועדת בדיקה מידיית שתבחן בין היתר איך נוצר הקשר בין העובד לילדה. עורכת הדין לירון אשל, מנהלת מרכז הליווי לילדים נפגעי עבירה במועצה לשלום הילד, אמרה בתוכנית "סדר יום" לקרן נויבך כי הסמכות והאחריות של משרד החינוך היא לבדוק כל אחד שנכנס בשעריו. "מבחינתנו כל הטיפול לא יכול להישאר באפיק פלילי. משרד החינוך צריך לעשות בדק בית רציני איך בעצם איזהו קשר תחת עינם הפקוחה".

אמש פורסם בכאן 11 כי גורם המעורה בתיק האונס אמר שהוא מעורר קשיים. אחת הסיבות היא שהוריה של הילדה שנאנסה הגישו תלונה למשטרה רק כחודש אחרי המקרה, מה שהערים קשיים על התיק, מאחר שתאריך האירוע אינו ידוע למשטרה.