היישומון החדש של כאן

הורידו עכשיו את יישומון כאן!

כל השידורים החיים והתכנים האיכותיים שלנו במקום אחד
מערכת כאן
19 ביוני 2019
15:37

הורידו עכשיו את היישומון של כאן (IOS | אנדרואיד)

כיף שהגעתם לכאן – היישומון של תאגיד השידור הישראלי מחכה רק לכם, עם התכנים האיכותיים ביותר בישראל במקום אחד זמין ונוח, 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, 365 ימים בשנה.
כשחשבנו על היישומון, היה לנו חשוב לשים אותך במקום הראשון ולאפשר לך לצרוך את כל התכנים של כאן ללא רעש מיותר. רצינו שיהיה לך קל להתמצא, לשוטט ולגלות בכל פעם מחדש מגוון אדיר של תוכן מחדשות ועד הסכתים, ממבוגרים ועד ילדים.

אז מה יש לנו כאן?

·עמוד ראשי חדשני שמהווה את נקודת ההתחלה והשער לכל התכנים של כאן. חווית גלישה נעימה, שקטה ולא עמוסה, כדי שיהיה קל למצוא כל דבר במהירות.

·עמוד שידור חי רב ערוצי: כל תחנות הטלוויזיה והרדיו של כאן בעמוד אחד מרהיב ונוח  - 3 ערוצי טלוויזיה, 8 תחנות רדיו ותחנות רדיו דיגיטלי שפועל חי וללא הפסקה לאורך כל היום.

·נגן מתקדם: המלצות תוכן, כרומקאסט, נגן צף שמאפשר לך להמשיך ולגלוש באפליקציה מבלי לעצור את הניגון, המשך מנקודת הצפייה או ההאזנה ההאחרונה.

·הרבה יותר תוכן: לא עוד שיטוט בין יישומונים שונים של כאן. מהיום אפשר למצוא כאן לצד תכני הטלוויזיה והחדשות גם את תכני האודיו (רדיו והֶסְכֵּתִים) ואת תכני כאן חינוכית, הכל במקום אחד, במראה חדש ומעוצב.

·כפתורי גישה מהירה מכל מקום באפליקציה לעמוד השידור החי, ללוח השידורים, לניהול ההתראות, לחיפוש ועוד.

אנחנו בכאן ממשיכים לעבוד מסביב לשעון כדי להביא לכם את חווית הגלישה הטובה ביותר, וכבר בגרסאות הקרובות אנחנו מקווים להפתיע עם חידושים נוספים לשיפור החוויה.

הורידו עכשיו את היישומון של כאן (IOS | אנדרואיד)