ברשת של השכן

ברשת של השכן: הרעלת הכלבים שמסעירה את כווית

סרטונים שמתעדים את השלטונות הורגים כלבים באמצעות הרדמה מעסיקים את העם הכוויתי • מועדון לילה ראשון נפתח בסעודיה - יום אחרי הוא כבר היה בית קפה • במצרים יש גרסה נשית למוחמד סלאח - סארה עיסאם
רועי קייס
21 ביוני 2019
04:09

הרעלת הכלבים שמסעירה את כווית

מספר סרטונים שמתעדים את השלטונות הורגים כלבים משוטטים באמצעות הרדמה מעסיקים את העם הכוויתי. התמונות לא פשוטות לצפייה ובאחת מהן אפילו כוסה אחד הכלבים בדגל כווית. עד כדי כך זה עצבן את הכוויתים, שאפילו הייתה הפגנה למען הכלבים מול הפרלמנט. השלטונות הם אלה שמנהלים את הקמפיין, ואפילו מעודדים את האזרחים ואת התושבים להרוג את הכלבים באמצעות חומרי הרדמה.

מועדון לילה ראשון בסעודיה

הממלכה השמרנית פתחה דיסקו ראשון מסוגו, מועדון לילה בעיר ג'דה במערב המדינה, שמכונה "דיסקו חלאל". המועדון היה אמור להיפתח בשבוע שעבר, אבל היה כעס רב אחרי שסרטון מתוכו עלה לרשת. הסערה עשתה את שלה והמועדון הפך לבית קפה. 

מוחמד סלאח הגרסה הנשית

את מוחמד סלאח' החלוץ של ליברפול כולנו מכירים, אבל את סארה עיסאם פחות - שחקנית כדורגל מצרית, הראשונה שמשחקת בליגה האנגלית לנשים. השחקנית נחשבת להצלחה כבירה ולאחרונה היא זכתה בנעל הזהב - תואר הכובשת המצטיינת עם 12 שערים ב-12 משחקים. מדובר בהישג היסטורי וחסר תקדים. בחודשים האחרונים היא זכתה בתואר הספורטאית הערבית הטובה ביותר.