אביב משל

"ראינו מישהו נסחף במהירות": נמשכים החיפושים אחר הנעדר הישראלי באינדונזיה

אביב משל, בן 23 מכפר סבא, נעדר מאז יום שני במדינת האיים. מטיילות שהיו עדות להיעלמותו והזעיקו עזרה מקומית סיפרו: "ביום שני הצטלמנו על הסלעים ומיד לאחר מכן, ראינו מישהו על גלשן עמידה במרחק 400 מטר מאיתנו נסחף במהירות לעבר הים הפתוח"
ורד פלמן
21 ביוני 2019
18:35

נמשכים החיפושים אחר אביב משל, בן 23 מכפר סבא, שנעדר מאז יום שני באינדונזיה. היום (שישי) אותרו שתי מטיילות שהיו עדות לאירוע והזעיקו עזרה מקומית. "ביום שני הצטלמנו על הסלעים ומיד לאחר מכן, ראינו מישהו על גלשן עמידה במרחק 400 מטר מאיתנו נסחף במהירות לעבר הים הפתוח״, סיפרו.


לפי משפחתו, הצעיר יצא ביום שני לים עם גלשן מסוג "סאפ" ועקבותיו נעלמו מאז. ההודעה על היעדרותו התקבלה ביום רביעי במשרד החוץ בירושלים. לישראל אין קשרים דיפלומטיים עם אינדונזיה ומעריכים שמשל נכנס למדינה עם דרכונו האמריקני. במשרד החוץ אמרו כי הם פועלים לאתרו, בד בבד עם החיפושים שמקיימת חברת החילוץ מגנוס במדינה.

אחותו של אביב, סיון, אמרה לכאן חדשות כי אחיה "יצא לטיול הגדול אחרי הצבא וכל הזמן היה קשר איתו. דיברנו איתו בפעם האחרונה ביום ראשון - ומאז לא הצלחנו להשיג אותו". בנוסף פרסמה סיון ברשת החברתית אינסטגרם את תמונת אחיה וביקשה מהציבור עזרה באיתורו: "אני מדברת בשם כל המשפחה שלי, אביב טס למזרח לטיול הגדול שלו והגיע לבאלי שבאינדונזיה. ביום שני הוא גלש על סאפ ומאז עקבותיו אבדו. אם למישהו יש מידע עליו או כל דבר שיכול לעזור, אני וכל המשפחה שלי נהיה אסירי תודה".