הקטטה בבית הפנקייק

כתב אישום הוגש נגד התוקף מהקטטה בבית הפנקייק

מואשם בעבירות תקיפה ואיומים לאחר שהיכה עובדים במסעדה בכפר ויתקין כשהוא תחת השפעת אלכוהול. בפרקליטות מבקשים לעצור אותו עד לתום ההליכים נגדו לאחר שהפר את תנאי מעצר הבית שלו
הדס גרינברג
25 ביוני 2019
13:22

הפרקליטות הגישה אתמול (שני) כתב אישום נגד התוקף מהקטטה בבית הפנקייק. הוא נאשם בסעיפים של תקיפה ואיומים לאחר שהיכה שתי עובדות והשתולל במקום בעת שהיה שיכור. המקרה אירע לפני שבוע וחצי כשהאיש הגיע למסעדה בכפר ויתקין עם אנשים נוספים.

מחקירת המשטרה עלה כי הנאשם דרש לשבת בשולחן שהיה פנוי, אולם המלצרית מנעה זאת ממנו מאחר שהמקום יועד לסועדים שהמתינו לשולחן לפניו. בתגובה איים עליה האיש ש"יעיף לה סטירה" ולאחר מכן אף סטר לה והתיישב בשולחן. אחראית המשמרת במסעדה התערבה במקרה אך הנאשם קילל אותה והשליך לעברה צלחת ואף ניסה לרדוף אחריה כשנמלטה למסעדה. אורחים במסעדה ואחראי משמרת נוסף, הצליחו לבלום אותו.


בהמשך שב האיש למקום ונכנס למטבח כשהוא מחפש את אחראית המשמרת. הטבח ועובדים נוספים הרחיקו אותו מן המקום כשהוא מקלל אותם על רקע מוצאם הערבי מאיים עליהם: "אני אראה לכם אחד אחד, אני אפרק אתכם" ובהמשך גם היכה אותם והשליך לעברם כלים.

הוא נמלט מן המקום ונעצר בביתו שבחדרה למחרת. לאחר מכן שוחרר למעצר בית בתנאים מגבילים אך למשטרה התברר שהפר פעמיים את תנאי מעצרו. בעקבות זאת ביקשה הפרקליטות מבית המשפט לעצור אותו עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.

בחקירתו במשטרה טען הנאשם כי פעל מתוך הגנה עצמית: ״הייתי בים עם חברים ומשם הגענו למקום, אני מודה שהיה ויכוח עם המלצרית על המקום, אבל בטעות נתתי לה מכה ומשם התחילה קטטה עם אנשי המקום. אני הגנתי על עצמי, זה היה רק הגנה עצמית".

תגיות:
קטטה