-
צילום אילוסטרציה: Ulrike Mai, Pixabay

"אשרוף לך את הפנים": תושב ירושלים נאשם בתקיפת גרושתו

כתב אישום הוגש נגד אושר אפשטיין בן ה-23 בגין תקיפה, איומים והתעללות בגרושתו בחודש האחרון, לאחר שחשד כי בגדה בו
ורד פלמן
25 ביוני 2019
14:22

פרקליטות מחוז ירושלים הגישה היום (שלישי) לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד אושר אפשטיין, בן 23 מירושלים, בגין תקיפה הגורמת חבלה בכוונה מחמירה, איומים, מעשה מגונה תוך גרימת חבלה, התעללות ועבירות נוספות שביצע בגרושתו, לאחר שחשד בה כי בגדה בו. על פי כתב האישום, אפשטיין היכה את אשתו לשעבר בכמה מקרים בחודשים האחרונים. לאחר שעזבה את ביתו, דרש ממנה לשוב אליו ואיים לשרוף לה את הבגדים אם לא תשוב.

"את יפה ככה עם כל הדם"

באחד המפגשים ביניהם בחודש האחרון, החליט אפשטיין לפגוע בגרושתו פגיעה חמורה בגופה. כתב האישום מתאר כי בשעת לילה מאוחרת הוא הוביל אותה לעבר תא מבטון הנמצא במקום מבודד בחצר בית ספר. שם הוא היכה בפניה בעוצמה וראשה הוטח לאחור. אפשטיין תפס בשיערה, משך אותה לתוך התא, היכה אותה באכזריות במשך שעה וחצי וגרם לה חבלות חמורות. הוא איים עליה שיהרוג אותה, שבר את אצבעה ואיים עליה כי ישבור לה אצבעות נוספות אם לא תספר לו עם מי בגדה בו. בשלב זה, סטר לה אפשטיין, דחף אותה אחורה, הניח את שתי ידיו על צווארה וחנק אותה. בהמשך הוא ביצע בה מעשה מגונה, תוך גרימת חבלה גופנית והתעללות.

למרות שהתחננה שיפסיק, אפשטיין שלף מצית ואיים עליה: "אולי אני אשרוף לך את הפנים". הוא אף איים כי ימצא חפץ חד ויחתוך את פניה. בעוד הגרושה ניסתה לעצור אותו, אחז אפשטיין במצית הדולקת, הצית חלק משיערה ואמר לה: "את יפה ככה עם כל הדם". לאחר מכן הניח את המצית על רגלה וגרם לה לכוויות.

לפי כתב האישום, לאורך האירוע חזר אפשטיין ואיים על גרושתו כי זהו יומה האחרון, ואמר לה כי אם תגיד לו עם מי בגדה בו, תסבול פחות. הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.