נבחרת ארה"ב בכדורגל נשים

שמונה המופלאות | רבע גמר מונדיאל הנשים יוצא לדרך

שבע אירופאיות, אלופת עולם מכהנת, שחזור הגמר מ-2003 ואחת משתי נבחרות שתעשה היסטוריה ותעפיל לראשונה לחצי הגמר. כאן מתכוננים לקראת סוף שבוע עמוס של רבע גמר מונדיאל הנשים
נטלי כהן
27 ביוני 2019
10:17

שלב שמינית הגמר שהסתיים בשלישי סיפק לצד 20 שערים שנכבשו במשחקי הנוק אאוט גם שלל סיפורים ורגעים גדולים שייזכרו היטב מהטורניר:  כוכבת העל הברזילאית מרתה רמזה על פרישה עתידית אחרי הדחה כואבת נגד צרפת, הקמרוניות מחו נגד החלטות שופטי הוידאו וסרבו לחדש את המשחק מול אנגליה ונורווגיה "נהנתה" מיום גרוע ו-2 החמצות מהנקודה הלבנה של הנבחרת האוסטרלית, כשאפילו הכוכבת הגדולה שלהן סמנתה קר לא הצליחה להציל אותה במשחק היחידי שהסתיים בבעיטות הכרעה ושלח את המטילדות הביתה.

סוף עידן בנבחרת הסלסאו? מרתה, שחקנית נבחרת ברזיל (באדיבות FIFA)

בכל שמונת משחקי שמינית הגמר לקחה חלק נבחרת אירופאית. ב-7 משחקים ידיהן של הנבחרות מהיבשת הישנה הייתה על העליונה והנבחרת היחידה ששמרה על כבוד "שאר העולם" הייתה לא אחרת מאשר אלופת העולם, ארצות הברית, שגברה על הספרדיות במסע שלה על הגנת התואר. רגע לפני שריקת הפתיחה של שלב רבע הגמר שיחל הערב (חמישי) ויועבר בכאן דיגיטל ובכאן 11, העפנו מבט על מה שצפוי לנו בסוף השבוע וגם חזינו מי צפויה להתקדם אל עבר שלב ארבע הגדולות של מונדיאל הנשים 2019.

אנגליה - נורווגיה  (חמישי, 22:00, שידור חי בעברית בכאן דיגיטל)

המפגש הראשון של שמונה האחרונות יהווה שחזור של משחק שמינית הגמר מהטורניר הקודם. נבחרת שלוש הלביאות תשמח לשחזר את הניצחון מקנדה, בעוד הנורווגיות מקוות לחזור לימי הזוהר שלהן אי שם בסוף המילניום הקודם. זאת על אף היעדרותה של כוכבת הנבחרת וזוכת כדור הזהב אדה הגרברג. 

כאן מהמרים: אנחנו הולכים עם האנגליות, שתשמחנה להוכיח את נוכחותם לקראת אליפות אירופה הביתית עבורן ב-2021.

שלוש הלביאות יחזירו את הכדורגל הביתה? נבחרת אנגליה (באדיבות FIFA)

ארה"ב- צרפת (שישי, 22:00, שידור חי בעברית בכאן 11)

אלופת העולם מפגינה יכולת פנומנלית בטורניר עד כה עם לא פחות מ-20 שערי זכות (מתוכם 5 כיבושים של כוכבת הנבחרת אלכס מורגן), ושער חובה בודד אותו ספגה רק במשחקה ברביעי בצרפת. מולה תתייצב המארחת, שלא תרצה למעוד מול הקהל הביתי בפארק דה פרינס בפריז.

כאן מהמרים: ארצות הברית תנפץ את תקוותיהן של הצרפתיות לשחזר את הישגם של הגברים לזכות במונדיאל ביתי.

תודה על האירוח המלבב, אנחנו נמשיך מכאן. נבחרת ארה"ב (באדיבות FIFA)

איטליה - הולנד (שבת, 16:00, שידור חי בעברית בכאן11)

הולנד, אלופת אירופה, גברה על יפן, סגנית אלופת העולם, תודות לפנדל שנשרק בדקה ה-90. מנגד תעמוד הסאודרה אזורה שצלחה את הבית הקשה עם ברזיל ואוסטרליה וכן את משחק השמינית המסקרן מול סין. המפגש כבר סיפק היסטוריה אחת, כאשר מי שתעפיל לחצי הגמר תעשה זאת לראשונה בתולדותיה.

כאן מהמרים: הקהל ההולנדי השוטף את רחובות צרפת באלפיו יזכה לשמוח בסיום ההתמודדות.

גברו על סגנית אלופת העולם, ובדרכן לעשות עוד היסטוריה. נבחרת הולנד (באדיבות FIFA)

גרמניה- שוודיה (שבת, 19:30, שידור חי בעברית בכאן דיגיטל)

שחזור גמר גביע העולם לנשים משנת 2003, אותו ניצחו הגרמניות והניפו לראשונה את הגביע הזהוב. השוודיות מצידן התקדמו צעד אחד נוסף בהשוואה למונדיאל ב-2015, אז נעצרו כבר בשלב שמינית הגמר ע"י אותה גרמניה.

כאן מהמרים: שוודיה לא הצליחה לנצח את גרמניה מ-2015, והרצף הנ"ל לא צפוי להישבר באצטדיון רואז'ון.

אחרי האכזבה מנבחרת הגברים, תורן לתפוס את הבמה. נבחרת גרמניה (באדיבות FIFA)

משחקי רבע גמר מונדיאל הנשים יועברו בשידור ישיר ובלעדי באתר ויישומון כאן ובערוץ כאן 11

תגיות:
כדורגל