נעה רוטמן
צילום: מארק ישראל סלם, פלאש 90

"לא יכולה לשבת מנגד": נעה רוטמן מצטרפת לאהוד ברק

"ההחלטה לא פשוטה, אבל אני מכירה מקרוב מאוד את מחיר השנאה וההסתה", כתבה נכדתו של רבין. ברק: "חובתנו להעביר את השרביט לדור הבא"
זאב קם
01 ביולי 2019
09:01

נעה רוטמן בן ארצי, נכדתו של ראש הממשלה לשעבר יצחק רבין, הודיעה הבוקר (שני) על הצטרפותה למפלגה החדשה בראשות ראש הממשלה ושר הביטחון לשעבר, אהוד ברק. "ההחלטה לא פשוטה, אבל אי אפשר לשבת מנגד. אני מכירה מקרוב מאוד את מחיר השנאה וההסתה", כתבה רוטמן.

בחירות 2019 מועד ב' התעוררו - דווקא מצד שמאל

"אסור להשלים עם ההקצנה בחברה הישראלית והיא איננה גזירת גורל" הוסיפה. רוטמן התייחסה למחלוקות העבר עם ברק וציינה כי למרות שהיו כעסים, "זה הזמן לאנשים אמיצים ונחושים, בעלי ניסיון שלא מפחדים. שלא באים לחמם את הכיסא".


ברק הגיב: ״אני שמח מאוד על הצטרפותה של נעה. חובתנו להעביר את השרביט לדור הבא ולא להוריש להם את אותן הבעיות והאתגרים עמם המנהיגות הוותיקה הייתה צריכה להתמודד. אני מתכוון לעשות את הכל על מנת לאתחל את המדינה מחדש על מנת שילדנו ונכדינו יזכו למציאות טובה יותר מההווה שלנו".

לפני כשבוע הודיע ברק על חזרתו לפוליטיקה ועל הקמת מפלגה חדשה לקראת הבחירות בספטמבר. "חומרת הנסיבות הביאה אותי לרגע שבו אין מנוס מנטילת אחריות וקבלת החלטות", אמר ברק במסיבת עיתונאים בבית סוקולוב בתל אביב. "השאלה היא מי יכול לשנות את המסלול ההרסני".

תגיות:
אהוד ברק