אורי בר
צילום: באדיבות המשפחה

מדריך טיולים ישראלי נהרג בנפילה לנקיק בגאורגיה

אורי בר בן ה-58 נעדר מיום שני ונמצא ללא רוח חיים באיזור קאזבגי במדינה. משרד החוץ פועל להעברת גופתו לישראל. הוא ביקש לתרום את גופו למדע
ורד פלמן
03 ביולי 2019
10:08
עודכן ב 13:39

אורי בר, בן ה-58, מדריך תיירים ישראלי, שעסק בהדרכת טיולים בגאורגיה נמצא ביום שני ללא רוח חיים, לאחר שנפל מנקיק באיזור קאזבגי הסמוך לגבול בין גיאורגיה לרוסיה. בר המתגורר בשנים האחרונות במדינה נעדר שלשום משעות הבוקר ואותר לאחר חיפושים שנמשכו שעות. 

קונסולית ישראל בגיאורגיה, סמדר צמח רצאבי והמחלקה לישראלים בחו"ל במשרד החוץ מלווים את האירוע מרגע קבלת ההודעה על היעדרותו ומטפלים בסידורי הטסת הגופה לארץ. גופתו צפויה להגיע ארצה מחר. בר ביקש לתרום את גופו למדע.

קונסולית ישראל בגאורגיה סמדר צמח רצבי סיפרה על בר כי "מרגע קבלת ההודעה כי שאורי נעדר מזה כמה שעות, עלה חשש גדול מהנורא מכל. אני מכירה את אורי באופן אישי ולכן ידעתי, שהוא לא ישאיר מאחור קבוצה אשר ממתינה לו לפני יציאה לטיול. אורי היה מדריך תיירים אהוד, מקצועי, מנוסה בעל ידע רב אשר הגשים את חלומו בשנתיים האחרונות בגיאורגיה". 

היא סיפרה שבר עבר למדינה לפני שנתיים והחליט לעסוק שם בתחום התיירות, לאחר שסיים פרויקט במפעל "אלביט". רצבי הוסיפה שביום האירוע החליט לצאת לצילומים בהרי הקווקז. הוא השאיר את רכבו בכפר סמוך ויצא לטיול רגלי לבדו. ככל הנראה הוא החליק ונפל מצוק תוך כדי צילום. 

תגיות:
גאורגיה