צילום מסך

הפגע וברח בירושלים: התיעוד שמוכיח מי נהג ברכב?

אחרי שהוגש נגדו כתב אישום, בפרקליטות אמרו אתמול כי אי אפשר לקבוע בוודאות שנתנאל סנדרוסי הוא הנהג שפגע ופצע קשה את הילד בן ה-11. אך בתיעוד היחיד שקיים, שעות לפני התאונה, נראה סנדורסי מתיישב בכיסא הנהג ברכב
ורד פלמן
04 ביולי 2019
21:43

תאונת הפגע וברח בירושלים שבה נפצע קשה מאוד ילד בן -11 לפני כחודשיים וחצי: אף על פי שכתב האישום שהוגש קובע כי הנהג הוא נתנאל סנדרוסי - החשוד המרכזי, בפרקליטות אמרו כי לא ניתן לקבוע זאת בוודאות. בחדשות הערב בכאן 11 פורסם הערב (חמישי) התיעוד היחיד, כמה שעות לפני התאונה, שבו נראים סנדרוסי וחברו מאיר גמליאל נכנסים לרכב ומי שיושב בכיסא הנהג הוא אכן סנדרוסי. 

בתיעוד נראה סנדרוסי נכנס לרכב הוולבו ששכר כאשר הוא הנהג ברכב ולצידו גמליאל, הנאשם עמו במעורבות בתאונה וחבר נוסף מצטרף אליהם. כעבור שעה החבר יורד מהאוטו והשניים ממשיכים בנסיעה.

הצילומים ממרכז ירושלים שלוש ו-ארבע שעות לפני התאונה - הם היחידים המבססים את העובדה כי סנדרוסי נהג ברכב. אתמול בניגוד לנאמר בכתב האישום אמרה התובעת בתיק בדיון בבית המשפט כי איננה יודעת מי הנהג ברכב בעת התאונה אבל התיעוד בחדשות הערב וראיות נוספות, שנחשפו לפני כשבועיים בכאן חדשות, הם המעידים כי סנדרוסי הוא הנהג.

בית המשפט המחוזי בירושלים קבע כי הראיות נסיבתיות, אך קושרות את השניים לתאונה. מנגד אין להתעלם מסימני השאלה שהעלו הסנגורים של הנאשמים. " נראה כי יהיה מקום להורות על שחרורם לחלופת מעצר" הוסיף השופט. וכאמור מסתמן כי השניים ישוחררו ממעצר בעוד כשבועיים.