אפריים וקוסטר-ולדאו
-

המנעולן הישראלי שחילץ את הלאניסטרים

שחר אפריים, צעיר העובד בעסק לפריצת מנעולים בלוס אנג'לס, הגיע לביתו של לקוח מפתיע - ניקולאי קוסטר ולדאו, הידוע בשגילם את דמותו של ג'יימי לאניסטר בסדרה משחקי הכס
איציק זוארץ
07 ביולי 2019
02:12

לשיחת הטלפון הזו הוא לא ציפה: שחר אפריים, חייל משוחרר בן 23 שעובד בעסק של פריצת מנעולים בלוס אנג׳לס, קיבל שיחת טלפון מלקוח מפתיע לפני כניסת השבת. הלקוח הוא לא אחר מאשר ניקולאי קוסטר ולדאו, ששיחק את דמותו של ג'יימי לאניסטר בסדרה "משחקי הכס". 

״יצא לי לעבוד עם הרבה מפורסמים בעבר אבל בכל פעם זה מפתיע מחדש", סיפר אפריים. לאחר שסיים את עבודתו, הציע קוסטר-ולדאו להעלות תמונה משותפת לחשבון האינסטגרם שלו, המכיל 3.3 מיליון עוקבים. קוסטר כתב באינסטגרם: "ננעלתי מחוץ לביתי ושחר הישראלי הציל אותי, תודה לך ושבת שלום".

אפריים הוסיף: "דיברנו על כמה שישראל מדינה מיוחדת והוא אמר לי שהוא מאוד רוצה להגיע לביקור. לאחר מכן הוא השאיר לי את מספר הטלפון שלו כדי שנשמור על קשר בהמשך. העבודה שלי היא לעזור לאנשים ברגעי קיצון קריטיים, ולאפשר להם חזרה לשגרת חייהם במהירות. יצא לי לעזור למפורסמים רבים בלוס אנג׳לס ובזכות זה אני שומר איתם על קשרים משמעותיים. החיים בלוס אנג׳לס מניבים חוויות מדהימות, אבל אין כמו מדינת ישראל״.