מתוך עמוד הפייסבוק של כרמל מעודה

כרמל מעודה בחקירתה: "אני יודעת שהייתי מפלצת"

הגננת מראש העין הכחישה את הדברים עד שעומתה עם הסרטונים. הבוקר יוגש נגדה כתב אישום. אב לאחת הפעוטות בגן לכאן רשת ב: המקרה התגלה בנס גמור, המטפלת ניסתה לפרמט את המצלמות לפני שהמשטרה הצליחה לשים עליהן את ידה
הדס גרינברג
07 ביולי 2019
08:56
עודכן ב 09:16

פרטים חדשים על חקירת ההתעללות הקשה בגן הילדים: כרמל מעודה, מנהלת הפעוטון החשודה בהתעללות בתינוקות בגן בראש העין העידה תחילה בחקירתה כי היא מכחישה את כל המיוחס לה ושהתנהלותה נבעה מדרך החינוך שלה שלא תמיד קלה כדבריה, אך לאחר הצגת הסירטונים בפניה אמרה בין היתר לחוקר המשטרתי: ״היו רגעים שהייתי שטן״. היום (ראשון) יוגש נגד מעודה כתב אישום.


את המשפט הזה אמרה מעודה לאחר שהראו לה את קטעי הקשירה והאבסה של התינוקות בקיא של עצמם. מלבד זאת אמרה הגננת במהלך חקירתה לאחר שהחוקרים הטיחו בה את התמונות ומעשיה הקשים: ״אני יודעת שאני מפלצת״.

אורי רצון, אב לאחת הפעוטות בגן, סיפר בריאיון לקלמן ליבסקינד ואסף ליברמן בכאן רשת ב כי "בהתחלה ההורים היו בהלם. הקימו קבוצת פייסבוק במטרה לנקות את שמה, כי לא האמינו שהיא מסוגלת. רק כשהמשטרה באה עם הסרטונים, ההורים הצליחו להצליב מידע ולהבין שילדיהם נפלו למסכת התעללות קשה".

האזינו לריאיון עם אורי רצון בכאן רשת ב

לדברי האב, "המקרה התגלה בנס גמור. המטפלת ניסתה לטשטש ראיות. ביום שנעצרה היא הוציאה את המצלמות מהחשמל והזמינה טכנאי כדי לפרמט אותן. בנס, הטכנאי אמר שהוא לא יכול להגיע בשישי אלא רק בראשון. למזלנו, המשטרה הגיעה במוצאי השבת, שעות ספורות לפני הטכנאי, והצליחה לשים ידה על החומרים".

בריאיון לאריה גולן בכאן רשת ב הגיב ארז, שבנו בן השנה היה בפעוטון של מעודה, להצתת ביתה של הגננת, והבהיר כי "אנחנו מגנים את האלימות בכלל בכל המאבק הזה, אנחנו רוצים לעשות מאבק חוקי, אבל יחד עם זאת צריך אסור לנו לשכוח מי באמת הקורבנות פה: הילדים האלה המסכנים, הם עברו את ההתעללויות והזוועות שכל המדינה ראתה ואתם ראיתם על קצה המזלג, אתם ראיתם 3 דקות מצונזרות שאין בהן סאונד, אם היה סאונד איזה צרחות היינו שומעים מהתינוקות האלה". החשוד בהצתת ביתה של מעודה יובא בהמשך היום לדיון בהארכת מעצרו.


"אני לא ראיתי את הסרטונים הלא מצונזרים, אני לא מסוגל לעמוד בזה, יש לי לב חלש", המשיך האב. "אני העדפתי גם בהתייעצות עם הפסיכולוגית וגם בהתייעצות עם המשטרה לא לראות את הסרטונים, אני ראיתי דקה וחצי מהמצונזר וזרקתי את הטלפון הצידה".