יאיר נתניהו
צילום: פלאש 90

אייבי בנימין: אמשיך לפרסם כל מידע ראוי לדעתי

הפעיל החברתי התייחס להפסד שלו בתביעת לשון הרע נגד יאיר נתניהו. עוד אמר: "אלמלא הייתי מגיש בג"ץ לחקור את בנימין נתניהו בצוללות, לא הייתה באה התביעה הזאת לעולם"
קלמן־ליברמן
08 ביולי 2019
10:37

הפעיל החברתי אייבי בנימין התייחס הבוקר (שני) בריאיון לאסף ליברמן וקלמן ליבסקינד בתוכנית "קלמן־ליברמן" בכאן רשת ב להפסד בתביעת לשון הרע נגד בנו של ראש הממשלה יאיר נתניהו: "אמשיך לפרסם כל מידע שאני חושב שהוא ראוי". בנימין טוען כי לולא הגיש בג"ץ בנושא הצוללות - התביעה נגדו לא הייתה מוגשת: "אלמלא הייתי מגיש בג"ץ לחקור את נתניהו בצוללות, לא הייתה באה התביעה הזאת לעולם".

הפעיל החברתי התייחס לפסק הדין וטען שזוהי תביעת השתקה של נתניהו: "מי שקורא את פסק הדין רואה איך השופט משבח אותי על הדברים. הסיפור של התביעה הזאת היא שזו תביעת השתקה, כי אני שנה אחרי הפוסט ביקשתי לחקור את בנימין נתניהו באזהרה בפרשת הצוללות ובבלפור ניסו להפחיד ולהשתיק אותי".

בנוסף התייחס לכך שהוא מחק את הפוסט בזמן אמת והתנצל: "אני אזרח, אין לי דרך לבדוק דברים שאחרים מפרסמים, אם מבקשים שאני אמחק משהו שפרסמתי אז אני מוחק ומתנצל". 

לפני שלוש שנים תבע בנו של ראש הממשלה את בנימין מכיוון שכתב בפוסט בפייסבוק כי ראש הממשלה בנימין נתניהו ביקש מראש המוסד להנפיק דרכון בשם בדוי עבור בנו יאיר, וזאת "מטעמי ביטחון". בנימין נאלץ לשלם 20 אלף שקלים בלבד, למרות שנתניהו רצה 140 אלף שקלים.