הכתובות שרוססו בכפר דיר קדיס
-

מחמוד קטוסה: המשטרה לא יצרה איתי קשר מאז ביטול כתב האישום

"דורשים עונש מוות": בכפרו של קטוסה רוססו נגדו כתובות ונזק נגרם לכלי רכב. קטוסה הוסיף: "לא יודע מי עשה את זה, אולי ישראלים - אבל לא אכפת להם מהאמת"
כרמל דנגור
10 ביולי 2019
09:49
עודכן ב 10:27

נזק נגרם לכמה כלי רכב וכתובת "דורשים עונש מוות לקטוסה" רוססה היום (רביעי) בכפר דיר קדיס סמוך לרמאללה, בו מתגורר מחמוד קטוסה - שכתב האישום נגדו בגין אונס בת השבע בוטל. קטוסה הגיב לכאן חדשות על האירוע: "אני לא יודע מי עשה את זה, אולי ישראלים - אבל לא אכפת להם מהאמת".

קטוסה ציין כי מאז בוטל נגדו כתב האישום, המשטרה לא יצרה עמו קשר. "אני לא מפחד שיגיעו אליי כי אני חף מפשע. המשטרה לא דיברה איתי אפילו פעם אחת מאז ביטול כתב האישום לפני שבועיים. אני מקווה שיתפסו כמה שיותר מהר את מי שפגע בילדה, האמת חשובה לי. כרגע, אני רק רוצה לשקם את המשפחה שלי ושאף אחד לא יעבור את מה שעברתי", אמר לכאן חדשות.

לפני כשבועיים הודיע הפרקליט הצבאי הראשי, אלוף שרון אפק, על חזרה מכתב האישום, ושחרורו ממעצר של קטוסה, שנאשם באונס הילדה בבנימין. בהחלטה נכתב כי מהתשתית הראייתית אין סיכוי סביר להרשעה. בנוסף, הודגש שההחקירה "תימשך ביתר שאת הן ביחס לקטוסה והן בכיוונים נוספים".

בעת שחרורו, לאחר 55 ימים במעצר, אמר קטוסה: "יש לי כאב מהדבר הזה". בריאיון בכאן רשת ב הדגיש שהוא חף מפשע, ואמר,"מי שעשה את הדבר הזה צריך להרוג אותו". קטוסה התייחס לחקירה:"אני לא מכיר את הילדה ולא ראיתי אותה. מההתחלה צעקתי ובכיתי ואמרתי לשוטרים, 'אתם טועים בבן אדם, אני לא יכול לשמוע את זה'. נראה לי יש מישהו מאחורי הדבר הזה, מישהו אמר לה להצביע עליי, אני בטוח בזה".