ניידת משטרה
צילום מסך

תושב השטחים חשוד בעבירות מין בבת 13 באשדוד

החשוד הועסק בעבודות תחזוקה במוסד חינוכי בעיר. מעצרו הוארך
אסף פוזיילוב
10 ביולי 2019
14:56

הותר לפרסום: תושב השטחים שהועסק בעבודות תחזוקה במוסד חינוכי באשדוד נעצר אתמול (שלישי) בחשד שביצע עבירות מין ומעשים מגונים בקטינה כבת 13 הלומדת במקום. לפני זמן קצר הוארך מעצרו בבית המשפט באשקלון. חקירת המקרה נמשכת.

הפרשה החלה בסוף חודש מאי השנה, אז התקבל דיווח במשטרה אודות הילדה שלומדת במוסד חינוכי באשדוד, שם הועסק בעבודות תחזוקה שונות עובד תושב השטחים. במסגרת הזאת נרקמה היכרות בין השניים. על פי החשד, השניים ניגשו אל דירה סמוכה, שבה החשוד הועסק בשיפוצים ושם ביצע בה עבירות מין ומעשים מגונים. לאחר אירוע זה, משהבין החשוד כי מעשיו נחשפו, עזב את העיר חזרה לשטחים. הוא נעצר בתום פעילות ענפה לאיתורו. 

מהמשטרה נמסר: "בעקבות דיווח שנמסר למשטרה, החלו פעולות חקירה מידיות שהעלו כי החשוד נמצא בשטחי הרשות. נעשו מגוון פעולות לאיתורו לרבות סיוע של גורמי ביטחון וכל זאת במטרה להביאו לחקירה. החקירה עדיין נמצאת בראשיתה ונמשיך בביצוע הפעולות הנדרשות על מנת להגיע אל חקר האמת".

עורכת דינו של הפלסטיני, שני פרג'ון, מסרה בתגובה: "בתחילת חודש יוני ניסה החשוד להיכנס לישראל, ושם גילה ששללו את היתר הכניסה שלו. בשיחה עם מעסיקו גילה שנפתח נגדו תיק, ורצה להיחקר במשטרה כדי להוכיח את חפותו. החשוד הגיע במהלך החודש האחרון כ-5 פעמים לתחנות משטרה בגוש עציון ובחברון, ושאל אם הוא דרוש לחקירה. אמרו לו שלא ושלחו אותו לדרכו. לפני שבוע גם קיבל אסמכתא לכך שלא דרוש (תדפיס מרשם פלילי)". לטענתה של עורכת הדין, "אחרי כמה שיחות שהיא עצמה ניהלה עם המשטרה - סוכם שהחשוד יגיע אתמול למשטרה, ושם נעצר".