חפש
Languages
משה חוגג

בגלל גזענות: חוגג שוקל לעזוב את בית"ר ירושלים

הקבוצה הודיעה שהבעלים שוקל את המשך פעילותו במועדון לאחר שאוהדים קיללו את קשר הקבוצה עלי מוחמד, וקראו לעברו "מוחמד מת"
ליאן וילדאו
10 ביולי 2019
19:42

בית"ר ירושלים הודיעה היום (רביעי) כי בעלי הקבוצה, משה חוגג, שוקל את המשך צעדיו בקבוצה בעקבות תקרית גזענית מצד אוהדי הקבוצה מוקדם יותר. "המועדון מאוכזב מההתנהגות הגזענית של חלק מהאוהדים באימון הקבוצה, משה חוגג שוקל את המשך צעדיו בקבוצה", הודיעה הקבוצה לאחר שאוהדים קיללו את שחקן הקבוצה עלי מוחמד, וקראו לעברו "מוחמד מת".

לפני חודש פרסם ארגון האוהדים הקיצוני "לה פמיליה" פוסט בפייסבוק בעקבות הבאתו של השחקן הגנאי-ניז'רי ששיקח בעונה שעברה במכבי נתניה, וכתבו: "אין לנו שום בעיה עם השחקן הזה עקב היותו נוצרי אדוק. אבל כן יש לנו בעיה עם השם שלו... נדאג להחליף לו את השם כדי שהשם מוחמד לא ישמע בטדי!". הפוסט הוסר לאחר יממה. גורמים בבית"ר ירושלים אמרו ל"כאן חדשות" שחוגג איים על ראשי ארגון האוהדים שיתבע משפטית את מי שיפגע במוניטין של הקבוצה ובעקבות זאת הסירו חברי הארגון את הפוסט.

ברקע, הבוקר הוגשה תביעה נגד חוגג ושותפיו בחברת התוכנה מובילי. שני אנשי עסקים אמריקניים-יהודיים טענו בכתב התביעה כי היזמים רימו אותם. לטענתם, היזמים טענו השחקן ליאונרדו דיקפריו השקיע בחברה, כאשר בפועל השקיע סכום נמוך מעשרה דולרים.