חפש
Languages
המועצה המקומית מבשרת ציון
צילום: נתי שוחט, פלאש 90

תושב השטחים חשוד בביצוע עבירת מין בקטינה במבשרת ציון

החשוד, תושב חברון בן 29, בעל אישור שהייה בישראל, יובא היום בפני בית משפט השלום בירושלים בבקשה להאריך את מעצרו
ורד פלמן
11 ביולי 2019
09:43

פלסטיני תושב השטחים בן 29 נעצר אתמול (רביעי) בחשד שביצע עבירת מין בקטינה במבשרת ציון. אתמול אחר הצהריים הוזעקו שוטרים שפעלו ביישוב בעקבות דיווח על חשוד שביצע מעשה מגונה בנערה בה הבחין ברחוב. על פי החשד הוא ביצע את זממו בקטינה תוך כדי שניסה לתקשר עמה ולמנוע ממנה להמשיך בדרכה.

שוטרים שהגיעו למקום תוך זמן קצר, פגשו את אביה של הנערה שעיכב את החשוד עד הגעתם, לאחר שבתו סיפרה לו על מעשיו. מבירור זהותו של החשוד עלה כי מדובר בתושב חברון בעל אישור שהייה בישראל. הוא נעצר לחקירה בחשד לביצוע מעשה מגונה בקטינה. היום יובא החשוד בפני בית משפט השלום בירושלים בבקשה להאריך את מעצרו.

אתמול הותר לפרסום כי תושב השטחים בן 30 שהועסק בעבודות תחזוקה במוסד חינוכי באשדוד נעצר שלשום בחשד שביצע עבירות מין ומעשים מגונים בקטינה כבת 13 הלומדת במקום. הפרשה החלה בסוף חודש מאי השנה, אז התקבל דיווח במשטרה אודות הילדה. על פי החשד, השניים ניגשו אל דירה סמוכה למוסד החינוכי, שם ביצע בה עבירות מין ומעשים מגונים. אתמול הוארך מעצרו בבית המשפט באשקלון.

עורכת דינו של החשוד, שני פרג'ון, הציגה אתמול תיעוד המוכיח שהוא התייצב בתחנת המשטרה מיוזמתו כמה ימים לאחר שהוצא לו צו מעצר וכמה ימים לאחר שהיה מבוקש בחקירה - שוחרר על ידי המשטרה. פרג'ון טענה בבית המשפט כי החשוד התייצב לפחות חמש פעמים כדי להסגיר את עצמו, זאת בניגוד לדברי המשטרה שטענה כי טרם מעצרו ברח לשטחים.