חפש
Languages
בנימין נתניהו ואביגדור ליברמן
צילום: תומר נויברג, יונתן זינדל, פלאש 90

ליברמן: "הליכוד ללא אידאולוגיה וללא ערכים"; הליכוד בתגובה: "צריך להתבייש"

את הדברים אמר יו"ר ישראל ביתנו בהתייחס לדיווחים כי תנועת בית"ר - מסולקת ממצודת זאב. על הבחירות אמר: "האידיאל היחיד המנחה את הליכוד הוא שלטון בכל מחיר". הליכוד בתגובה: "צריך להתבייש"
יואב קרקובסקי
12 ביולי 2019
13:58

יו"ר ישראל ביתנו פרסם היום (שישי) פוסט בדף פייסבוק שלו, בו תקף את מפלגת הליכוד. בפוסט כתב ליברמן: "מפלגת הליכוד של היום היא מפלגה ללא דרך, ללא אידאולוגיה וללא ערכים". בליכוד התייחסו לדבריו ומסרו - ראש הממשלה נתניהו עושה את מה שליברמן לא עשה 20 שנה - חונך דיור ציבורי לעולים באשקלון ומתחייב אישית לפתור את בעיית הפנסיות. ככה זה כשאין שום דבר להציע חוץ ממילים ריקות ואפס מעשים - משתוללים ומקללים. ליברמן צריך להתבייש"

את הדברים כתב ליברמן בהתייחס לפרסום ב"מקור ראשון" לפיו תנועת בית"ר שהוקמה על-ידי זאב ז'בוטינסקי האב הרוחני של הליכוד - מסולקת ממצודת זאב. ליברמן המשיך וכתב בפוסט כי "זאת עוד הוכחה לאובדן הדרך. האידיאל היחיד המנחה את הליכוד הוא שלטון בכל מחיר. עם אבי גבאי או עם המפלגות הערביות, זה לגמרי לא משנה. סילוקם של אנשי בית"ר ממצודת זאב הוא השלב האחרון בניתוק המוחלט בין הליכוד של נתניהו לתנועה הרוויזיוניסטית של ז'בוטינסקי. 


הבוקר השתתף ח"כ אלי אבידר מישראל ביתנו באירוע שישי פוליטי בעמק המעיינות ותקף את רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו: "אני חושב שלשרה נתניהו יש עוצמה יותר מכל ראשי הממשלה שכיהנו כאן בעשר השנים האחרונות. היא הורידה את הפרקליטות על הברכיים. אם היא תתמנה לראשת ממשלה איסמעיל הנייה לא יקבל 25 מיליון דולר במזוודות כל חודש, אלא 25 מיליון קרציות".