התאונה בכביש 7

התאונה בכביש 7: לא אותרו ממצאים בדמו של הנהג

כך עלה מתוצאות בדיקת מעבדה ראשונית שנערכה ליוסי כהן, החשוד בגרימת מותם של אם ובנה התינוק ליד גדרה. הוא צפוי להיחקר פעם נוספת
איציק זוארץ
15 ביולי 2019
09:10

מתוצאות בדיקת מעבדה ראשונית שנערכה ליוסי כהן, נהג המשאית החשוד בגרימת מותם של אם ובנה התינוק בכביש 7 ליד גדרה, לא אותרו ממצאים בדמו. הבוקר (שני) דווח כי הנהג צפוי להיחקר פעם נוספת. 

ביום שישי האריך בית המשפט את מעצרו של הנהג ונבדק חשד כי הוא היה תחת השפעת סמים בעת התאונה. נציג המשטרה אמר בדיון: "יש לו כמה דוחות, גם סטייה מנתיב ומעבר ברמזור אדום". עוד הוסיף הנציג כי הנהג מציג כאילו הוא לא זוכר. עורך דינו אמר בתגובה - "הוא נחבל בראשו ולא זוכר את התאונה. צריך לשחרר אותו".


בתאונה נהרגו אישה בת 28 ובנה התינוק בן החודשיים. נהג המשאית, תושב אשקלון בן 32, היה בדרכו למקום עבודתו. עורך דינו התייחס לעבר התעבורתי של מרשו ואמר כי "מדובר בדוחות שמקבל כל נהג שנוהג שעות ארוכות במשך שנים. למיטב ידיעתי מעולם לא הייתה לו מעורבות בתאונה".

במכונית הפרטית היו האם, האב ושני ילדיהם. האב, שנהג ברכב, מאושפז במצב קשה מורדם ומונשם והילד הנוסף כבן שנתיים נפצע קל. השניים פונו לבית החולים קפלן ברחובות. האם, שישבה במושב האחורי, נהרגה במקום, והתינוק, שהיה בידיה בעת הפגיעה, חולץ במצב אנוש ונפטר מפצעיו לאחר מכן.