לאה ושמחה גולדין
-

לאה גולדין נטשה בדמעות פגישה עם ראש הממשלה: "צריך לצאת לרחובות"

אימו של הדר גולדין אמרה לאחר מכן: "כל המטרה היא להשתיק את המשפחות לפני ציון יום השנה לצוק איתן". ראש הממשלה: "מבין את כאב המשפחות"
גילי כהן
16 ביולי 2019
19:47

אימו של הדר גולדין, לאה גולדין עזבה היום (שלישי) בדמעות את הפגישה עם ראש הממשלה בנימין נתניהו. לדבריה: ״כל מטרת הפגישה הייתה להשתיק את המשפחות רגע לפני ציון יום השנה לצוק איתן״. הפגישה נערכה לאחר נתק ממושך בין המשפחה לבין ראש הממשלה והשתתפו בה גם משפחות שאול, מנגיסטו וא-סייד. במשפחת שאול אמרו אחרי הפגישה: "אנחנו מבינים שאין לנו ברירה - אלא לצאת לרחובות. עד היום התנהלנו באצילות נפש - אבל קיבלנו הבטחות שווא".
ממשפחת גולדין נמסר לאחר הפגישה: ״כינוס הפגישה היום והצעותיו של נתניהו לפעול בזירה הבינלאומית נועדו בראש ובראשונה על מנת להשתיק את אכזבת המשפחות, רגע לפני שמציינים 5 שנים למלחמת צוק איתן.

עוד נמסר: "התחושה שלנו במהלך הפגישה הייתה שרה״מ עושה כל שביכולתו על מנת לצלוח בשלום את השבועיים הקרובים, במהלכן תתקיים העצרת הממלכתית ונציין 5 שנים לחטיפתו של בננו הדר. גם אחרי הפגישה הזו לא ברור לנו מדוע נתניהו אינו מתנה את השבת הבנים בכל המהלכים לשיקום ושדרוג עזה המתקיימים מידי יום והאם בכוונתו לעמוד בהבטחתו כי השבת הבנים תהיה חלק מההסדרה בעזה״.

מלשכת ראש הממשלה נמסר בנוגע לפגישה: "לצד המאמצים של ראש הממשלה והמדינה להשיב את הבנים הביתה, רה"מ נתניהו ממשיך לפעול בכל דרך ולכן זימן את משפחות השבויים והנעדרים ללשכתו כדי להציג להם את ההצעה לדיון נוסף באו"ם בהובלת ארה"ב ובתיאום עם ישראל. ראש הממשלה נתניהו מבין את כאב המשפחות וימשיך לעשות הכל כדי להשיב את הבנים הביתה".