חפש
Languages
אהוד ברק
צילום מסך

ברק על הצילום ב"דיילי מייל": "כשקר אני נוהג לכסות את הפרצוף"

יו"ר ישראל דמוקרטית התייחס בטוויטר לפרסום בעיתון הבריטי שבו נראה בכניסה לביתו של ג'פרי אפשטין עם פנים מכוסות. ברק יכנס הערב מסיבות עיתונאים. עמרם מצנע לכאן רשת ב: "ברק ריסק את מפלגת העבודה, אסור לחבור אליו"
מערכת כאן חדשות
17 ביולי 2019
09:22

אהוד ברק התייחס הבוקר (רביעי) בחשבון הטוויטר שלו  לפרסום התמונות בדיילי מייל שבהן הוא נראה נכנס לביתו של המיליארדר ג'פרי אפסטין כשפניו מכוסות בצעיף. ברק צייץ בטוויטר תמונה כשפניו מכוסות והוסיף כיתוב: "מודה, כשקר אני נוהג לכסות את הפרצוף. לא רק בניו יורק. בכל מקום בעולם. עד היום לא חשבתי שזו ידיעה עיתונאית. בקרוב חשיפה של קולקציית הצעיפים". בנימה רצינית יותר הודיע ראש הממשלה לשעבר שייכנס הערב מסיבת עיתונאים בה יתייחס לפרסום.


בתוך כך, יו"ר העבודה לשעבר עמרם מצנע קבע הבוקר בראיון לכאן רשת ב את ברק שלדבריו "ריסק בעבר את מפלגה ואת מחנה השלום". באותה נשימה קבע מצנע כי על המפלגה בהנהגת עמיר פרץ לשאוף לחיבור עם מרצ.

מצנע תקף בחריפות את ברק ואמר לקלמן ליבסקינד ואסף ליברמן: "אהוד ברק נכנס כבר כמה פעמים לתוך הפוליטיקה הישראלית עם הבטחה גדולה, עם תקווה עצומה, עם אמירות מאוד ברורות וחד משמעיות. אבל רגע אחרי שנכשל בבחירות 2001 מול שרון הוא ניסה להיכנס לממשלתו. או כאשר חבר לביבי כשר ביטחון ולאחר מכן ריסק את מפלגת העבודה כשיצא ממנה".

מצנע שיבח את היו"ר הנוכחי עמיר פרץ ואמר: "היעד והאתגר הגדול ביותר של עמיר פרץ, ואני מאמין שהוא יכול לעשות אותו, זה להציל את מפלגת העבודה מכיליון, ואת זה צריך לעשות על ידי חבירות נכונות ואמיתיות ולא על ידי הרפתקאות שאת סופן כבר ראינו בעבר. אני חושב שהאתגר של עמיר פרץ הוא עצום, רגיש, מאוד בעייתי. חבירה עם מרצ תחייב אומץ פוליטי לא פשוט, אבל לפי דעתי זה הכיוון הנכון".