דני אבדיה אחרי הזכייה באליפות אירופה
צילום: רועי אלימה, פלאש 90

מיקי ברקוביץ' על נבחרת העתודה: "השגרירים הכי טובים של המדינה"

כדורסלן העבר אמר בריאיון לכאן רשת ב כי "יש עתיד לכדורסל הישראלי, אך צריך לכוון את הילדים האלה". לדבריו: "מצפה שימצאו דרך לשלב את השחקנים כדי שיוכלו להתפתח"
קלמן ליברמן
22 ביולי 2019
09:04

כדורסלן העבר מיקי ברקוביץ' בירך הבוקר (שני) על זכיית נבחרת העתודה בכדורסל באליפות אירופה בפעם השנייה ברציפות, ואמר כי "הילדים האלה הם השגרירים הכי טובים של מדינת ישראל". בריאיון לתוכנית "קלמן ליברמן" בכאן רשת ב הבהיר כוכב נבחרת ישראל בעבר שיש לתת לשחקנים הצעירים דקות משחק, אחרת הם לא ימצו את הפוטנציאל שלהם.

האזינו לריאיון המלא עם מיקי ברקוביץ'

"יש בחיים הרבה צמתים. הם עוד יזכו בהרבה מאוד הישגים, הנבחרת הזאת מאוד מוכשרת", אמר ברקוביץ' לאסף ליברמן וקלמן ליבסקינד. "אני מצפה שאיגוד הכדורסל ומנהלת הליגה, ימצאו דרך לשלב את השחקנים האלה לתת להם קרש קפיצה לחיים כדי שיוכלו להתפתח ולהביא לנו הישגים".

על האפשרות של השחקן המוביל של נבחרת העתודה, דני אבדיה, להתקדם ולהגיע להישגים אמר ברקוביץ': " הרבה דברים תלויים בזה כדי שדני יקבל דקות משחק. קודם כל מכבי תל אביב צריכה לתת לו את זה על מגש, לאור ההישגים שלו ושאר שחקני הקבוצה בנוער. יש עתיד לכדורסל הישראלי. אבל צריך לכוון את הילדים האלה ולתת להם דקות משחק. אם אני אקח סיכון, הוא יכול להגיע ל-NBA. הוא יכול להתפתח במכבי תל אביב, להגיע לשחקן חמישייה ומשם זאת מקפצה לעולם הגדול".