שמחה ולאה גולדין
צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

לאה גולדין תוקפת את בלום: דובר נתניהו. רק עושה רעש

אימו של הדר גולדין תקפה בכאן רשת ב את דברי מתאם השבויים והנעדרים לכאן חדשות: בלום רק עוזר לקבל פגישות. אין לו שום סמכות
קלמן־ליברמן
24 ביולי 2019
08:31

"למה אתם מתעללים בי?": כך אמרה היום (רביעי) לאה גולדין, אמו של סגן הדר גולדין, לאסף ליברמן וקלמן ליבסקינד בתוכנית "קלמן־ליברמן" בכאן רשת ב אחרי ששמעה מחדש את דברי מתאם השבויים והנעדרים ירון בלום ל"בחצי היום". "האיש הזה מקבל 50 אלף שקל כדי להיות בצוות הדוברות של נתניהו. יש לו יעד אחד: לשחרר מחבלים. מתאם זאת אשליה. אין לו שום סמכות. הוא רק מתאם. הוא עוזר לקבל פגישות. הוא רק יודע לעשות הרבה רעש".

האזינו לריאיון המלא של לאה גולדין בכאן רשת ב

עוד אמרה גולדין על בלום: "הוא נכנס לתפקיד בתפיסה שהציג לנו נתניהו מהיום הראשון  – לא יהיה גלעד שליט נוסף. את עסקת שליט לא הוא עשה בכלל אלא נתניהו אחרי שלא מצא דרך אחרות להשיב אותו. הדבר הזה זה ספין מטורף כדי לא לעשות כלום. גם אנחנו לא רוצים לשחרר מחבלים. אבל בין העסקה של נתניהו ובין להביא הסכם הגון להחזרת השבויים - יש דרך ארוכה". 

גולדין סיפרה בכאב כי עברו חמש שנים מאז שהדר יצא לעזה כדי להגן על המדינה, בשליחות ההנהגה הנוכחית, כדי לפתור את בעיית הטילים ואיומי המנהרות. "מה שקרה לנו זה שזכינו לכך שאצל הדר הייתה התגלמות והתגשמות המטרות של חמאס - הפרו הפסקת אש, הרגו שלושה וחטפו חיילים. אנחנו חמש שנים מחכים שיחזירו לנו את הדר משדה הקרב".

"זה שחמאס עושים עליינו מניפולציות זה בסדר - הם האויב שלנו", אמרה גולדין והוסיפה: "אבל זה שאנחנו נכנסים לחשיבה של החמאס והמנהיגים שלנו מדברים את השפה שלהם ופועלים לפי העקרנות שלהם - זאת הצרה".

האזינו לריאיון עם ירון בלום בכאן רשת ב שהכעיס את משפחת גולדין

על השאלה האם הם חושבים שהדר חי, ענתה: "מה שאנחנו חושבים או לא חושבים זה לא משנה. הדר נחטף ותוך כדי קרב הוכרז חלל - זה לא נעשה מעולם. כל הסיפור הזה, זה החלטה של ההנהגה: ראש הממשלה נתניהו. שר הביטחון דאז משה יעלון והרמטכ"ל בני גנץ - הם אמרו שהוא לא בחיים ושהוא חלל. אבל אחרי חמש שנים עולות שאלות. מה שאמיתי זה שהם מחזיקים את הבנים שלנו, את החיילים שלנו. כל מה שהם אומרים זה לא מעניין אותי".