לופז היום בנמל התעופה בן גוריון
צילום: פלאש 90

יומיים להופעה: ג'ניפר לופז נחתה בישראל

לצד ילדיה, ארוסה ושתי בנותיו נחתה היום הזמרת האמריקנית לקראת הופעתה שתתקיים בחמישי הקרוב בתל אביב במסגרת סיבוב ההופעות IT'S MY PARTY. מדובר בהופעה הראשונה של לופז בישראל. לופז חגגה את יום הולדתה ה-50 ברביעי שעבר
דורית אסרף מזרחי, נוב ראובני
30 ביולי 2019
17:04

הזמרת ג'ניפר לופז נחתה היום (שלישי) בישראל. לופז הגיעה לארץ לרגל הופעתה שתתקיים מחרתיים בפארק הירקון בתל אביב, במסגרת סיבוב ההופעות שלה IT'S MY PARTY המוקדש ליום הולדתה. ביום רביעי שעבר חגגה הזמרת האמריקנית את יום הולדתה ה-50. זוהי הופעתה הראשונה של הזמרת בישראל.

לופז נחתה בנמל התעופה בן גוריון בטיסת אל-על לצד ארוסה, שחקן הבייסבול האמריקני אלכס רודריגז, ילדיה התאומים אמה ומקס בני ה-11 (מנישואיה לזמר הלטיני מארק אנתוני) ועם בנותיו של רודריגז נטשה בת ה-14 ואלה בת ה-11. לופז ופמלייתה יישהו בימים הקרובים במלון דן תל אביב.


סיבוב ההופעות הנוכחי של לופז נפתח בתחילת החודש שעבר בארצות הברית. אחרי שקיימה במסגרתו 32 הופעות בארצות הברית ובקנדה, ההופעה בישראל תפתח את החלק האחרון של הסיבוב מחוץ לגבולות אמריקה הצפונית. בשבת תעזוב לופז את ישראל במטוסה הפרטי. מכאן היא תטוס להופעות אחרונות שתקיים ברוסיה, טורקיה, ספרד ומצרים.

באפריל של השנה שעברה נכנסה לופז לרשימת 100 האנשים המשפיעים בעולם של מגזין TIME. לפי מגזין פורבס, הונה של לופז מוערך בכ-43 מיליון דולר. בקיץ שעבר הוענק ללופז פרס מפעל חיים במסגרת טקס פרסי הווידאו-קליפים של ערוץ אם-טי-וי.